Zavrieť

Porady

otázka pre potravinárov.

Mám podnikateľský nápad a uvažujem či je realizácia možná.
Ide totiž o nápad v potravinárstve a netuším či sa môj zamýšlaný produkt dá reálne vyrobiť. Viete mi poradiť koho sa môžem (diskrétne) opýtať či je možné produkt reálne vyrobiť a pri troche šťastia ako by sa to dalo vyrobiť?

a vedľajšia otázka:
Je lepšie podľa Vás radšej osloviť väčší koncern vyrábajúci podobný produkt a skúsiť im nápad odprezentovať prípadne ponúknuť na predaj, alebo ísť na vlastnú päsť a osloviť investora?

Trošku zvláštne otázky, ale skutočne moc viac prezradiť nemôžem a nechcem tak skúste mi k tomuto niečo poradiť, možno mi to lepšie udá smer cesty.
Za odpovede ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    steinum je offline (nepripojený) steinum

    steinum
    Pýtal som sa v prvom rade koho môžem osloviť v takomto prípade, keď mám nápad a niesom si istý, či je možné výrobok vyrobiť rsp. istá forma výrobku sa vyrába, ale chcem tam pridať nové chute a tam už nesiahajú moje znalosti chémie. Jedná sa o nazvyme to obchodné tajomstvo a preto si nemôžem dovoliť byť príliš konkrétny. Skúsim byť aspon trochu konkrétnejší: Jedná sa o už výrábanú cukrovinku, chcem však zistiť, či je možné použiť nové chute, aj také, ktoré doteraz nikto vepridáva, možno mierne upraviť receptúru vzhľad. Nepýtam sa Vás či to je možné vyrobiť tá otázka je myslená čo potrebujem od osoby zistiť. Dúfam, že je to už dosť jasné.
    Naposledy upravil steinum : 18.10.10 at 14:54

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    otázka typu mám niečo, to niečo je hmotné chcel by som s tým niečo získať neviem čo, vlastne nepoviem vám to, myslíte si že by som mal osloviť niekoho bohatšieho alebo niekoho chudobnejšieho..?? A inak myslíte že by sa to dalo vyrobiť..?

    otázka pre potravinárov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.