Zavrieť

Porady

Pásy po celom monitore

Dobry den .... chcel by som vas poprosit o raadu ... mam problem s PC... Raz sa vipol mojmu bratovi ked ho asi na piaty pokus zapol naskocili pasy ako nwm zvyslo dole v rozmedzi asi 1cm po celom monitore ... bal som sa ze je to monitorom tak som to prepojil na druhy ale tam to tiez robilo ... nechcem ho davat do opravy len predpokladam ze to bude windowsom ale ked som sa to snazil preinstalovat tak mi to preinstalovalo na pracovnej ploche a ani nikde inde mi neroby ciary iba ked zapnem pc tie prve plochy co vam skocia tam co je oznacenie zakladovky potom nacitanie windowsu tak tam mi neustale robi pasy .. a etste preinstaloval som windows taktiez som musel nainstalovat zakladovu kratu ktoru som uspesne ale graficka nesla tak dobre teda ona nesla vobec ... jej softver sekol v polovici instalaci a automaticky restartoval PC a po 7. pokuse som sa na to us vykaslal .. Potrebujem pomoc co stym robit .. uz vopred dakujem :-*
Naposledy upravil arizona : 23.10.10 at 11:49
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Fr4nS Fr4nS

Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

misoft Pozri príspevok
Fr4nS: ak to dosiahne "Vitajte", už začína načítavať ovládač grafiky, dovtedy to beží vo VGA. Vtedy BIOS odovzdáva ovládanie grafiky Windowsu
no a to znamena? ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A) zlé ovládače - posielajú zlé nastavenia GK
B) zlá GK - nereaguje na nastavenia - robí si svoje.
B1)zlá GK - hardwerovo - niečo je v nej zlé po elektrickej stránke
C) Widle majú v sebe niečo, čo spôsobuje problém

Vyskúšaj grafiku od kamoša - budeme vedieť viacej. Tiež vyskúšaj svoju grafiku u kamoša - porovnáme.
0 0
Fr4nS Fr4nS

Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

okey skusim ... ona sa absolutne ani len nainstalovat neda ... ako napriklad ani napalovaci program alebo nejaky iny sofwer ktory zasahuje do operacneho viacej ...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Tak to blbne windows ,preinštaluj ho.
0 0
Fr4nS Fr4nS

Fr4nS je offline (nepripojený) Fr4nS

okey .... skusim ....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Za 6 rokov hádam je to vyriešené.
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať