Zavrieť

Porady

Dobrý večer poraďáci.Chcela by som sa spýtať,či niekto nevie ako sa prejavujú vredy?

Pred tromi rokmi som mala silný zápal žalúdka,sliznice a dvanástorníka a teraz mám nejaké problémy so žalúdkom a neprejavuje sa to ako vtedy,tak mám obavy že to sú vredy.Nechcem ísť zbytočne na gastroskopiu tak sa radšej pýtam.Ďakujem za akúkolvek radu.
Usporiadat
myja88 myja88

myja88 je offline (nepripojený) myja88

buchač Pozri príspevok
Nejaké ................................Aké ???
Neprejavuje sa , ako vtedy .....A teraz čo robí??? A ako to bolo vtedy ???
Gastroskopia ........................Tak na interné odd. choď , to Ti dá najlepšiu odpoveď

Obavy ???.............................Hm , tak ich aj naďalej maj ...
Na gastroenterologickom vyšetrení som bola 4 krát a nebojím sa toho,len tu u nás to funguje tak,že ma objednajú za 3-4 mesiace.
ťažkosti mám bolesti žalúdka keď sa zobudím a hlavne po akomkolvek jedle (aj po ovocí) pálenie žalúdka a pocit na zvracanie
ďakujem
0 0
myja88 myja88

myja88 je offline (nepripojený) myja88

danushka Pozri príspevok
Tak vredári tvrdia, že sa to ozýva na jar a na jeseň.
Ale ak sa tak veľmi bojíš hadičky, tak si daj najskôr vyšetriť helicobacter pylori, dá sa to aj zo stolice, ten dokáže narobiť šarapatu.
Na druhej strane, gastro vyšetrenie s hadičkou sa dá prežiť a stojí to za to trošku vydržať, lebo lekár Ti naozaj vidí až do žalúdka.
Najnepríjemnejší je ten moment prehltnutia hadičky, potom to už ide ako po masle .
hadičky sa nebojím vôbec, už som počula aj že sa to dá zistiť z krvi, no neviem či to je pravda..
A nepríjemné je aj to, keď už je napol vonku hadička a lekár niečo uvidí a povie : ešte naspäť ! to si potom zažijete ten nepríjemný pocit dvakrát
ďakujem moc
0 0
myja88 myja88

myja88 je offline (nepripojený) myja88

kukučka Pozri príspevok
okamžitá zmena stravovania a životosprávy a hneď sa ti uľaví, ty vieš sama najlepšie, kde ťa päta tlačí
práveže ja niesom človek, ktorý by žil nezdravo alebo sa prežieral..
a žalúdok ma bolí tak isto po normálnom obede ako aj po ovocí
ďakujem
0 0
myja88 myja88

myja88 je offline (nepripojený) myja88

Ďakujem všetkým za radu.
Fakt ste mi pomohli
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
treba ísť na gastro alebo k lekárovi, tu ťa nikto nevyšetrí a nikto nevyrieši či máš alebo nemáš vredy...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať