Zavrieť

Porady

Cervene vino na koberci

Mame rocny bezovy koberec a v nedelu nam pri oslave hostia nan vyliali cervene vino. Pri tej panike nam na to dali najprv sol, potom biele vino, citron, potom som skusala to tepovat rucne cistiacim prostriedkom. Skvrna nie je uz taka vyrazna, ale stale je. Vsade pisu navody co s cerstvou skvrnou, co mam ale robit uz skoro s dvojdnovou skvrnou, ktora je stale vlhka od tych experimentov? Pomoze vobec volat profesionalych tepovacov? alebo sa mam s nasim krasnych kobercom rozlucit?....skvrna je v strede miestnosti...dakujem som zufala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Najprv ste mali odsať víno z koberca špongiou a potom vyčistiť ručne (ja som to robila normalnym práškom na pranie a vyšlo to). treba skusiť po 2 dnoch vanish na koberce, ale nečistiť mokro tekutinou ale len penou(aj to pomaha).

    dadika22 je offline (nepripojený) dadika22

    dadika22
    áno skúste ten Vanish na koberce,ale nekoncentrujte ho vodou,malo by to zísť dolu...

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    ešte ma napadlo, ja som mala na koberci fľak čo mi syn vylial kakao, neslo mi to dole, tak som si kupila prášok v predajni kde požičiavajú tepovače a predávajú aj pášok na koberce a čuduj sa svetu, fľak ktorého som sa nevedela zbaviť vyše roka mi týmto práškom išiel vyčistiť.

    Cervene vino na koberci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.