Zavrieť

Porady

Dobrý deň, moja otázka sa týka založenia novej prevádzky.

Chcela by som sa informovať, či musia byť pri zriaďovaní pizzérie (myslím na výrobňu) čisto nerezové zariadenia. Zaujímajú ma hlavne umývacie drezy, ktorých by sme mali mať v prevádzke tri kusy - či by nemohli byť len klasické nerezové drezy umiestnené v klasickej skrinke. Totižto je obrovský rozdiel v nerezovom umývacom stole, ktorý má cenu od 500 € a klasickom dreze v skrini /v klasickej kuchynskej) , ktorý si viem kúpiť za cca 200€.
Za odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Hygienici vyžadujú zariadenie z nerezu...treba sa ísť informovať v tvojom okrese

    jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

    jaja99
    Tiež mám klienta pizzeriu - otvárali v januári 2010 a museli ma nerezové dresy.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ja osobne som nikdy nenasiel v zakone nic o tom, ze by zariadenie pripravovne (kuchyne) muselo byt cisto nerezove, viem o niektorych prevazdkach ktore vyuzivaju aj plasty a nemaju s tym problem.
    Neviem koho vymysel je cisty nerez...
    kazdopadne je lepsie sa ist popytat priamo na tvoj RUVZ kam bude spadat prevadzka
    tak ako kazdy danovy urad, aj urady verej. zdravotnictva maju kazdy svoje pravidla...
    ďakujem za info...žiaľ, trvajú na nerezoch....ale som zohnala v celkom dobrej cene z ikey, takže ok!

    Dobrý deň, moja otázka sa týka založenia novej prevádzky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.