Zavrieť

Porady

vypoved dohodu

Musi sa k mojej vypovedi sef resp. zamestnavatel vyjadrit? alebo tym ze ju podpise ze ju prevzal je to rozhodnute?teda dohodnute
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia
Keď počujem termín "výpoveď dohodou", tak sa mi otvárajú všetky nožíky vo vačku Neexistuje výpoveď dohodou. Keby si si popozeral-a to, čo tu už bolo popísané, tak už by si to vedel-a.
Buď dáš výpoveď, vtedy máš výpovednú lehotu 2 mesiace a zamestnávateľ môže Tvoju výpoveď len zobrať na vedomie. Alebo sa pokúsiš rozviazať pracovný pomer dohodou - a tu už sám názov napovedá, že sa Ty a zamestnávateľ musíte dohodnúť. Bez súhlasu zamestnávateľa môžeš skončiť pracovný pomer len výpoveďou.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
fofina23 Pozri príspevok
vypobed bola podana, aj podpisana ze ju sef prevzal, ale do dnesneho dna sa nevyjadril, teda neviem ci je platna
Veď píšem, že jeho vyjadrenie k výpovedi,(súhlas, nesúhlas) nie sú potrebné. VD začne plynúť od prvého dňa nasleduj. mesiaca po podaní výpovede a je dvojmesačná.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
fofina23 Pozri príspevok
Musi sa k mojej vypovedi sef resp. zamestnavatel vyjadrit? alebo tym ze ju podpise ze ju prevzal je to rozhodnute?teda dohodnute
Ak si ozaj podala výpoveď,( z tvojej otázky to nie je jasné), tak podpisom, že ju prevzal sa považuje za doručenú. Výpoveď je jednostranný akt,súhlas druhej strany nie je potrebný.

fofina23 je offline (nepripojený) fofina23

fofina23
vypobed bola podana, aj podpisana ze ju sef prevzal, ale do dnesneho dna sa nevyjadril, teda neviem ci je platna

fofina23 je offline (nepripojený) fofina23

fofina23
citala som predchadzajuce spravy teda porady a viem ako sa to ma pisat,rozviazať pracovný pomer dohodou lenze som potrebovala rychlu odpoved, tak som aj rychlo pisala

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
fofina23 Pozri príspevok
citala som predchadzajuce spravy teda porady a viem ako sa to ma pisat,rozviazať pracovný pomer dohodou lenze som potrebovala rychlu odpoved, tak som aj rychlo pisala
TAk toto je výhovorka za všetky drobné...

Ale stále nevieme, či si dala výpoveď, alebo si chcela skončiť PP dohodou.

Podľa toho bude aj odpoveď. Nebudem tu zbytočne písať obe alternatívy, ja tiež chcem rýchlo písať.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.