Zavrieť

Porady

Paypal

Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    annnie Pozri príspevok
    Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
    Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady
    Paypal je bezpečný. Ja účet používam už nejaký ten čas, zatiaľ som z neho len platil. Ale dá sa aj prijať platba (ba vlastne raz mi vrátili jednu platbu za nedodaný tovar). Z neho si potom môžeš previesť peniaze na svoj účet vo VUB. Pokiaľ u účtu PAypal len platíš, tak je bezplatný. AK ho používaš na príjem peňazí, tak myslím, že nejaký poplatok tam je.

    Alebo tým inglišmenom oznám číslo tvojho účtu vo VUB vo forme IBAN a nech ti tam priamo realizujú platbu.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    annnie Pozri príspevok
    oznamila som im IBAN
    nieje tam moznost ze ked preberu auto ze nejak stiahnu peniaze z mojho uctu ked tam uz budu?
    ak ti prídu peniaze na účet, IBAN im určite nestačí na to aby si stiahli peniaze z tvojho účtu.

    annnie je offline (nepripojený) annnie

    annnie
    oznamila som im IBAN
    nieje tam moznost ze ked preberu auto ze nejak stiahnu peniaze z mojho uctu ked tam uz budu?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Pri tak velkych platbach ako je platba za auto sa mi to zda podozrive.
    Staci ak PayPal zisti ze peniaze na ich PayPal ucte pochadzaju zo zneuzitych platobnych kariet alebo cokolvek a ty o ne prides.
    annnie Pozri príspevok
    Dala som si inzerat na predaj auta na kt. sa mi ozvali z Anglicka a chcu mi previest peniaze prostrednictvom PAYPAL. Je to bezbepecne? Ako si to zriadim? Je to za nejaky poplatok?
    Ucet mam vo VUB start konto. Dakujem za rady
    zdravim,

    chcem sa opytat, ako ten predaj dopadol. Mame podobny problem. Tiez sa nam ozvalo niekolko "medzinarodnych" kupcov na auto - nevieme, co si mame o tom mysliet. Tiez chcu platit cez Paypal.
    Prosim poradte nam

    annnie je offline (nepripojený) annnie

    annnie
    dobry den, su to vsetko podvodnici, budu od vas pozadovat zalohu pre prepravcu a nikdy viac sa vam neozvu, takze maily vymazat nereagovat, bolo to aj v spravach na markize

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.