Zavrieť

Porady

vyzivne

mozem poziadat o vyzivne ked som studoval externe na strednej a neplatil mi nic a teraz chcem ist na vysoku a potrebujem na skolne minimalne 500euro mesacne predtym platil 1000SK....stara sa o mna mama a 5rokov som snim nebol vobec v kontakte....jeho prijmy sa nedaju dokazat ale on dost rozhadzuje na auta, dovolenky konika si kupil a podobne blbosti...je realna sanca ze by mi to schvalili???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Požiadaj a riadne si vymenuj všetko čo ťa napadne, šport, kultúru ... aby si bol na jeho úrovni. Predpokladám, že budeš študovať denne, nebudeš mať príjem zo zamestnania.

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    zdenka131, terezamaria, Flinstone, mzdarka renca, arizona
    5

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Vikino Pozri príspevok
    ked ja nemam ziadne zaujmy....ci to mozem aj tie co by som dajme tomu chcel mat??? ale mne staci ked mi da na skolne a na najomne
    Nebuď skromný, skutočne máš nárok žiť na jeho úrovni.

    "zaujmy.... tie co by som chcel mat??? " = tak, tak

    Vikino je offline (nepripojený) Vikino

    Vikino
    ked ja nemam ziadne zaujmy....ci to mozem aj tie co by som dajme tomu chcel mat??? ale mne staci ked mi da na skolne a na najomne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.