Zavrieť

Porady

Autoskola BA

Dobrý deň
Mám taký problém ohľadne autoškoly.Pred pár mesiacmi som si začala robiť vodičský preukaz v jednej nemenovanej Autoškole.Skúšky mi však nedopadli veľmi dobre a majiteľ autoškoly a taktiež aj inštruktor odmietajú somnou komunikovať a nedokážem sa sním skontaktovať,takže ani neviem ako ďaľej mám postupovať a kedy budem mať opravný termín skušky.Od mojej nepodarenej skúšky ubehol už mesiac a na dokončenie vodičáku mam len 6 mesiacov.Ignorácia a nezáujem z ich strany keď už majú zaplatené ma znepokojuje a mám obavy či vôbec kurz riadne ukončím.Ako mám postupovať ďalej??Je možné zistit či ma prihlásil na termín skúšky bez toho aby mi dal vedieť??

Ďakujem vopred za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    markul1988 Pozri príspevok
    Daju sa zistit niekde terminy skusok pre autoskoly?
    Áno, v tej autoškole, kde si si robila kurz...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    markul1988 Pozri príspevok
    Dobrý deň
    Mám taký problém ohľadne autoškoly.Pred pár mesiacmi som si začala robiť vodičský preukaz v jednej nemenovanej Autoškole.Skúšky mi však nedopadli veľmi dobre a majiteľ autoškoly a taktiež aj inštruktor odmietajú somnou komunikovať a nedokážem sa sním skontaktovať,takže ani neviem ako ďaľej mám postupovať a kedy budem mať opravný termín skušky.Od mojej nepodarenej skúšky ubehol už mesiac a na dokončenie vodičáku mam len 6 mesiacov.Ignorácia a nezáujem z ich strany keď už majú zaplatené ma znepokojuje a mám obavyči vôbec kurz riadne ukončím.Ako mám postupovať ďalej??Je možné zistit či ma prihlásil na termín skúšky bez toho aby mi dal vedieť??

    Ďakujem vopred za pomoc
    A čo si zvorala? Testy alebo jazdy? Ak jazdy, tak asi čakajú, že sa prihlásiš na kondičné jazdy (vraví sa, že vraj si takto naháňajú biznis - peniaze z jázd, ale nemyslím si, že je to pravda - len si frekventanti nechcú priznať, že nevedia jazdiť...). Ak testy, tak si musíš zistiť, kedy budú opravné - možno budú až spolu s iným kurzom, ktorý bude končiť. Kvôli pár prepadnutým frekventantom nebudú zvolávať skúšky, ak je to malá autoškola.

    A čo to znamená, že s tebou nekomunikuje? Však autoškola nie je len majiteľ (v konečnom dôsledku on s tebou ani nemusí komunikovať), treba ísť do autoškoly, keď má inštruktor kurz a tam sa ho spýtať na opravné skúšky.
    Nezvládla som jazdu..Veď o to práve ide,že ja sa s ním snažím skontaktovať koli kondičným jazdám.Nezdvíha mi telefón,v kancelárii ho nedokážem zastihnúť.On je majiteľ a zároveň aj inštruktor....Bolo by možné prestúpiť do inej autoškoly??

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    markul1988 Pozri príspevok
    Nezvládla som jazdu..Veď o to práve ide,že ja sa s ním snažím skontaktovať koli kondičným jazdám.Nezdvíha mi telefón,v kancelárii ho nedokážem zastihnúť.On je majiteľ a zároveň aj inštruktor....Bolo by možné prestúpiť do inej autoškoly??
    Do inej autoškoly nie je možné prestúpiť, aspoň nie bez súhlasu autoškoly, ktorá ťa zaevidovala na kurz. Na skúšky ťa síce môže prihlásiť aj iná autoškola, ale len za určitých okolností, písal som o tom tu:

    http://www.porada.sk/1441824-post61.html

    Ak ale tá pôvodná existuje a ešte k tomu ona ťa už prihlásila na skúšky, len si ich neurobila, tak všetko budeš musieť riešiť s pôvodnou autoškolou. A neverím, že nie je možné sa s ním skontaktovať - veď hádam prebiehajú aj iné kurzy, kde vyučuje, nie? Alebo snáď autoškola zanikla?

    Ak je sním vážny problém, skús sa poinformovať na obvodnom úrade dopravy, či mu náhodou nezrušili licenciu.


    Podrobnosti sú uvedené v zákone č. 8/2009 o cestnej premávke a v zákone 93/2005 o autoškolách, prípadne pozri ešte vyhlášku 349/2005 o podrobnostiach pre činnosť autoškoly.

    Markul je offline (nepripojený) Markul

    Markul
    Zdravím, ak je to ešte aktuálne ozvite sa na ...., možno poradim.
    Naposledy upravil Chobot : 19.04.11 at 22:39

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Markul Pozri príspevok
    Zdravím, ak je to ešte aktuálne ozvite sa na ...., možno poradim.
    A prečo neporadíš tu priamo v téme? Všetkým a nezištne. Prečo ti musí kvôli rade niekto zavolať? Porada nie je na to, aby si si naháňal súkromné kšefty...

    Katapeto je offline (nepripojený) Katapeto

    Katapeto
    markul1988 Pozri príspevok
    Nezvládla som jazdu..Veď o to práve ide,že ja sa s ním snažím skontaktovať koli kondičným jazdám.Nezdvíha mi telefón,v kancelárii ho nedokážem zastihnúť.On je majiteľ a zároveň aj inštruktor....Bolo by možné prestúpiť do inej autoškoly??
    ja mám trošku podobný problém, inštruktor, ktorý sa mi nevenuje je zároveň majiteľ ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.