Zavrieť

Porady

spojenie viacerych hárkov do jedneho (excel)

zdravim, viete mi poradit, ako spojim viacero harkov v jednom XLS subore do jedneho harku ? ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V tak mi to skopiruje prvy harok do noveho cisteho ale ked idem na dalsi, tak mi pri kroku CTRL V do noveho napise toto : Ak chcete prilepit bunky z harka programu excel do aktualneho harka musite ich prilepit do prvej bunky (A1 alebo R1C1)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    ERROR141 Pozri príspevok
    ...ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V ...
    TIP: Ak chceš vždy vybrať všetko po poslednú použitú bunku zdrojového hárku, miesto CTRL+A, použi kombináciu CRTL+SHIFT+END.

    P.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemozes kopirovat cely harok, ale kopiruj len obsadene stlpce alebo riadky, ci bunky. Potom ti dovoli prilepit to kdekolvek.

    ERROR141 je offline (nepripojený) ERROR141

    Začínajúci informatik ERROR141
    Hmm, funguje to. Je to sice troska zdlhavejsie ako som predpokladal ale bude to OK, dakujem.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    ERROR141 Pozri príspevok
    zdravim, viete mi poradit, ako spojim viacero harkov v jednom XLS subore do jedneho harku ? ked idem cezCTRL A, CTRL C / Ctrl V tak mi to skopiruje prvy harok do noveho cisteho ale ked idem na dalsi, tak mi pri kroku CTRL V do noveho napise toto : Ak chcete prilepit bunky z harka programu excel do aktualneho harka musite ich prilepit do prvej bunky (A1 alebo R1C1)

    Je to preto lebo CTRL+A označí celý hárok, to je maximálny rozmer, a ten môžeš vlepiť iba od bunky A1. Inak by sa ti nevošiel celý do nového hárku.

    spojenie viacerych hárkov do jedneho (excel)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.