Zavrieť

Porady

Počítačová gramotnosť

Ahojte, moje znalosti práce s počítačom sú biedne. Hanbím sa za to. Ako si zvýšiť svoju počítačovú gramotnosť?
Usporiadat
daniela554 daniela554

daniela554 je offline (nepripojený) daniela554

Viete mi ešte poradiť? Pri inštalácii sa vyskytla chyba 1316.
Pri pokuse o čítanie zo súboru C:\documents and setting\local settings\data aplikaci\Adobe\reader 9.4\setup files\AcroRead.msi sa vyskytla chyba siete
vďaka
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Stiahni CCleaner a cez tento program skús odinštalovať starý Adobe Reader : http://www.filehippo.com/download_ccleaner a daj si aj prečistiť registre.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

daniela554 Pozri príspevok
Števo,
nainštalovala som, spustila a nejde to. Hodilo mi to hlášku "Inštalačný balíček nelze otevřit...". Pôvodne som mala nainštalovanú verziu 7,0 (Mám tú starú verziu odstrániť a potom inštalovať novú?) Vďaka
Inštalovala si to rovno zo siete? Stiahni to na disk a inštaluj odtiaľ. Na počítač sa prihlás s právami administrátora.
Ešte skús stiahnuť AR z iného umiestnenia, napríklad z linku od Vlado40.

Ak sa ti pôvodný AR dá spustiť, použi v ňom - "Pomocník / Skontrolovať aktualizácie".

Ak to ani tak nepôjde, tak odinštaluj AR, potom prehľadaj disk C, nájdi všetky adresáre a súbory ktoré sú o Acrobat Reader (zostanú aj po odinštalácii) a zmaž ich.
Potom skús inštalovať nový AR4 SK.
Alebo skús na odinštaláciu AR a tiež opravu/čistenie registrov CCleaner podľa Vlado40...

P.S. Vlado prepáč, písali sme naraz.
Naposledy upravil Stevo5 : 28.11.10 at 12:14
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať