Zavrieť

Porady

Ako vykazat dan vyberanu zrazkou?

Prosim Vas pekne, chcem sa utvrdit v tom, ako vyplnit zrazkovu dan vo vykaze za 3.kvartal?

Uvadzam v nom sumy za mesiace: jul, ahust, september? alebo april, maj, jun ?

Vopred Vam velmi pekne dakujem.
Usporiadat
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Tweety Pozri príspevok
Ak ich príjem bol zrazený PD, budú si musieť podať DP, alebo im urobíš ročné zúčtovanie dane, ak oň požiadajú v stanovenom termíne.
Takže nezamestnanému dám spätne podpísať vyhlásenie a malo by to byť v poriadku a dôchodcom aj tak za tento mesiac presiahnu čiastku, takže budú mať preddavkovú daň a tak si na konci roku urobia DP a vyrovnaú si daň. Rozmýšľam správne?
Len či mi to bude akceptovať DÚ. Nemajú to jedno. Veď furt je to 19% a výsledok bude rovnaký, až na to, že do odišlo na ich účet pod iným symbolom a nie je to v prehľadoch.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

psps Pozri príspevok
Takže nezamestnanému dám spätne podpísať vyhlásenie a malo by to byť v poriadku a dôchodcom aj tak za tento mesiac presiahnu čiastku, takže budú mať preddavkovú daň a tak si na konci roku urobia DP a vyrovnaú si daň. Rozmýšľam správne?
Len či mi to bude akceptovať DÚ. Nemajú to jedno. Veď furt je to 19% a výsledok bude rovnaký, až na to, že do odišlo na ich účet pod iným symbolom a nie je to v prehľadoch.
Nie, spätne nie, len už od teraz. Furt je to 19%, a urobil si to nesprávne, tak ako som už napísala predtým.
0 0
psps psps

psps je offline (nepripojený) psps

Idem si kompletne preštudovať ten zákon. Chvíľu s tým človek nerobí a ...
Ďakujem vám za odpovede!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať