Zavrieť

Porady

TOPPORADCOVIA

admin
V navigačnom menu pribudol nový link na TopPoradcov na Porade.

Link smeruje na zoznam členov zoradených podľa množstva získaných bodov za kvalitné rady na Porade.

Ak poznáte odborníkov s cennými radami, pozvite ich na Poradu. Môžu sa zaskviesť medzi najlepšími .-), alebo byť aspoň v TOP 100
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Richard
.... nový link na TopPoradcov...
Link smeruje na zoznam členov zoradených podľa množstva získaných bodov za kvalitné rady na Porade.
Ak poznáte odborníkov s cennými radami, pozvite ich na Poradu. Môžu sa zaskviesť medzi najlepšími .-), alebo byť aspoň v TOP 100
Zahájim "vyjadrovania" k novinkám?
Zoznam Top... sa mi vidí predčasným. Dôvod: v TOP-ke je veľa bezpríspevkových členov. Niektorí TOP dostali bodík za otázku? (napr. xy, 3 príspevky, 1 bod...) a veľa ľudí mi tam chýba. Nemal by sa aspoň useknúť zoznam za posledným obodovaným? Ostatne tento zoznam neplní moc svoju úlohu a zoradenie podľa počtu bodov tu je možné.
Alternatíva: denný počet príspevkov x počet bodov=poradie . Čo vy na to?
Naposledy upravil STRELEC : 24.11.05 at 13:32 Dôvod: gramatická úprava
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A ja si myslím, dlho som ináč nad tým premýšľala , že ani bodovanie , ani mínusové bodovanie tu nie je potrebné a ešte aj je to zavádzajúce. A tým pádom ani TOP by som tu nedávala. Ja tu nie som ešte ani rok a už viem , kto je v akej oblasti šikovný a koho rada stojí za niečo. Mohla by som tu vymenovať veľa takýchto milých a šikovných našich pomocníkov. A pritom ani veľa bodov ako vidím nemajú. A zase na druhej strane môže mi byť nejaký nick sympatický , tak mu budem dávať body ostošesť, hoci jeho rady ktovieaké nebudú. A môže mi byť niekto nesympatický a budem mu dávať mínusové. Nehnevaj sa Richard , ale toto nie je spravodlivé získavanie bodov. A potom je ešte jedna možnosť - môžem si vytvoriť ešte jeden nick alebo dva a budem si prideľovať body sama sebe.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
... Niektorí TOP dostali bodík za otázku? (napr. xy, 3 príspevky, 1 bod...)
Alternatíva: denný počet príspevkov x počet bodov=poradie . Čo vy na to?
Zacitujem seba sa - al na podporu príspevku DanielaSĽ (namiesto súhlasu) a doplním konkrétny príklad:
otamko=3 otázky+1 bod=Top...
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

A pri tom celom bodovaní....ide vari o život ?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ja osobne by som bola aj za zrušenie počtu príspevkov...a aj bodov....
však keď viem...poradím...tak isto..ako to robí väčšina
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

.... prečo má andrej_rv mínus 6 bodov?
Ja považujem jeho rady za kvalitné a iste nie som sama.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zuzka
.... prečo má andrej_rv mínus 6 bodov?
Ja považujem jeho rady za kvalitné a iste nie som sama.
Andrej je Richardov pokus ...
http://www.porada.sk/showthread.php?t=15051&page=3
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

AVO ďakujem, .... vidím, že včera som tu veľa zmeškala.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Samozrejme, že nie. A keď nejde o život ide ( budem slušná ) o zábavu ? Súhlasím so všetkými, ktorí si myslia, že body nič nehovoria o kvalite. Napríklad ty tam máš červený. A o čom to vraví ? Mne osobne sa páči aj červená. Nenašiel by sa ešte jeden červený ? Nič v zlom. Koho to baví nech prideľuje. Ja mám svoj rebríček TOPPORADCOV.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ako som už bol býval povedal Strelcovi do súkromnej správy, toplist je urobený narýchlo a vady ako výskyt ľudí bez príspevkov bude odstránený.

Spravil som ho preto, aby sa udomácnil. Vylepším ho ale nateraz sa mi zdá dôležitejšie aby "vznikol" ako to, že za obodovanými sú aj neobodovaní. Pozerám sa na to pragmaticky :-) WHO CARES?

Daniela ty možno vieš kto tu radí veľa, kto viac, kto dobre kto nie.... Chodí tu 25000 ľudí mesačne, myslíš si že väčšina z nich to vie?

Nezaslúžia si tí čo radia byť zviditeľnení medzi naj, alebo top. Podľa mňa áno. Ďalej sa k princípu nevyjadrujem, toto je téma o topliste .-)

To či niekto podvodom získa bod alebo nie, to nebude mať vplyv. Ak sa vyskytnú podovody, tak ich efektívnymi nástrojmi obmedzím. Napríklad zakážem aby ste za sebou dali tomu istému bod, atď.
Dúfam, že takéto praktiky nebudem musieť odchytávať. Každopádne STRELEC nás na takéto typy upozorní :-) .....

Sme v testovacej prevádzke a aj preto majú andrej a otamko také body...

.... už vlastne nemajú .-)
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Richard prosím Ťa, ak sa postavím kurzorom na ten zelený štvorček napr. práve u andreja, tak mi tam napíše: andrej_rv sa správal v poslednej dobe dosť neslušne .-) .... čo to znamená? Veď on je slušný človek.
Ďakujem.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ja u neho žiaden červený štvorček nemám :-)

Ďakujem andrej_rv že si dočasne poslúžil ako príklad :-)

Mínusové body udelovať zatiaľ budú môcť len administrátor a moderátori .-)
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Richard
Link smeruje na zoznam členov zoradených podľa množstva získaných bodov za kvalitné rady na Porade.
Aj napriek tomu Richard, čo si napísal ... toto nie je podľa môjho názoru merítko. Aspoň zatiaľ určite nie ... Body, ktoré som dostala nie sú väčšinou za "kvalitné rady", ale prejavom poďakovania. Myslím si, že iné častokrát ten, komu odpovedáme ani hodnotiť nemôže, ako to ... že mu rada pomohla. Aj keď samozrejme, nie je to pravidlo ... Alebo by sa tí, ktorí sa v danej chvíli pokúšajú pomôcť inému, museli vrátiť k vyriešeným veciam a hodnotiť ich. A to sa očakávať podľa môjho názoru nedá, takže bodovanie asi ostane práve prejavom poďakovania ...
Naposledy upravil Jana Acsová : 24.11.05 at 15:42
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Richard
Ja u neho žiaden červený štvorček nemám :-)

Ďakujem andrej_rv že si dočasne poslúžil ako príklad :-)

Mínusové body udelovať zatiaľ budú môcť len administrátor a moderátori .-)
Richard, veď ani ja už nemám pri andrejovi červený štvorček, je zelený, ale keď tam dám kurzor na ten štvorček tak mi tam napíše ten text, ktorý som uviedla vyššie.
Keď dám kurzor pri Tvojom zelenom štvorčeku, tak mi tam napíše: Richard začína zbierať body, pri STRELCOVI - STRELEC zatiaľ žiadne body.Prečo pri andrejovi je, že sa správal v poslednej dobe dosť neslušne?
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zuzka má pravdu Richard. Bóóóže, čo tam máme my ostatní?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

AVO Ty tam máš, že začínaš zbierať body.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja si myslim, ze ak sa ma bodovat spravnost rady alebo odpovede, mal by to robit nejaky nezavisly ale fundovany clovek, ktory vie zodpovedne posudit, ci ta-ktora odpoved alebo rada bola dobra a spravna. Ked sa pytam na riesenie nejakeho problemu a dostanem nan odpoved a riesenie, este to nemusi byt riesenie dobre alebo zle, je to proste nazor cloveka, ktory mi radi.
Ja preto povazujem bodovanie len za prejav sympatie a nie za vyjadrenie spravnosti odpovedi a rad.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Zuzka
AVO Ty tam máš, že začínaš zbierať body.
To hej. Teraz. Ale čo tam bude nabudúce?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

.Prečo pri andrejovi je, že sa správal v poslednej dobe dosť neslušne? [/QUOTE]
Tak už aj za zlé správanie sa bude bodovať?:p
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Richard
.... Dúfam, že takéto praktiky nebudem musieť odchytávať. Každopádne STRELEC nás na takéto typy upozorní :-) .....
Nuž nebol by som si taký istý! Bodovník Richard ešte nemáme a tak neviem, či sa to oplatí .
Zatiaľ mi asi postačí ďakujem v ss. A keď dostanem občas súhlas (mimo blbovinky), tak som "na větvy" (možno je to čechiše hrubka, tak mi sorry) .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať