Zavrieť

Porady

Agentúra na živnosť?

Dobrý večer želám, chcela by som sa s Vami poradiť, či sa dá aby fungovala agentúra opatrovateliek detí na základe mojej voľnej živnosti "poskytovanie služieb rodine a domácnosti". Agentúra, by mala fungovať takto: Ja pozháňam opatrovateľky a rodičov, ktorým ich treba, s opatrovateľkami spíšem dohodu o vykonaní práce, a rodičom normálne vyfakturujem poskytnuté služby. Môže to byť postavené na základe hore uvedenej živnosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miwoslav je offline (nepripojený) Miwoslav

    Miwoslav
    Môj názor je, že presne takto môžete fungovať. Nakoľko opatrovateľky priamo zamestnávate nepotrebuje špeciálne povolenie na sprostredkovanie práce ale na základe tejto voľnej živnosti môžete túto činnosť vykonávať.

    gulko1 je offline (nepripojený) gulko1

    gulko1
    Je to to iste ako ked zamestnaš zamestnanca a bude vykonavať pracu na stavbe firmy s ktorou maš ty zmluvu o sudodavke takže si myslim že by to malo byť OK

    Agentúra na živnosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.