Zavrieť

Porady

Súrna pomoc excel

Dobrý deň priatelia profíci :-) Mam problém ohľadom excelu. Je to asi tak že moja sestra chodí na ekonomickú školu. Majú tam predmet informatika ale je s toho .... tak ja som že jej s tým pomôžem. No ja si myslím že viem využívať excel ale do takejto hĺbky už nie. A preto by som potreboval pomôcť s excelom. Neviem ako by sme to riešili ale ja by som ak by sa niekto ozval poslal mu to zadanie na vyriešenie alebo nejako tak Ďakujem Vám za pomoc a odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    No vies domace ulohy ti tu asi nik robit nebude, ale ked sa chcete vzdelavat aj so sestrou tak tu mas jednu stranku s celkom dobrym popisom excelu.
    http://www.avozarm.sk/

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Peteroo7 Pozri príspevok
    Dobrý deň priatelia profíci :-) Mam problém ohľadom excelu. Je to asi tak že moja sestra chodí na ekonomickú školu. Majú tam predmet informatika ale je s toho .... tak ja som že jej s tým pomôžem. No ja si myslím že viem využívať excel ale do takejto hĺbky už nie. A preto by som potreboval pomôcť s excelom. Neviem ako by sme to riešili ale ja by som ak by sa niekto ozval poslal mu to zadanie na vyriešenie alebo nejako tak Ďakujem Vám za pomoc a odpoveď.
    Ak mas problem s excelom, vloz subor priamo tu. Ak ti bude vediet niekto pomoct, urobi to. Popritom sa mozu aj druhi ludia naucit nieco nove.

    Peteroo7 je offline (nepripojený) Peteroo7

    Peteroo7
    Samozrejme to som si myslel ale musel som to nejako napísať tak preto som to tak napísal. A Ďakujem za pomoc .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.