Zavrieť

Porady

Kniha - jednoduche uctovnictvo

Viete niekto poradit knihu o jednoduchom uctovnictve pre zaciatocnika. (teda mala som uctovnictvo na strednej a nejake tie vlohy mam tiez, no "naostro" som s tym nikdy nepracovala)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tikka je offline (nepripojený) tikka

    tikka
    Dakujem. Uz som to sondovala, ja len ci ma niekto konkretnu vychytenu publikaciu. Alebo inak, aku literaturu pouzivate vy, pripadne ste s nou na zaciatku vela pracovali? Co hovorite na: "Jednoduché účtovníctvo podnikateľov po zavedení eura"
    od Zdenky Fabovej?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    tikka Pozri príspevok
    Dakujem. Uz som to sondovala, ja len ci ma niekto konkretnu vychytenu publikaciu. Alebo inak, aku literaturu pouzivate vy, pripadne ste s nou na zaciatku vela pracovali? Co hovorite na: "Jednoduché účtovníctvo podnikateľov po zavedení eura"
    od Zdenky Fabovej?
    Najlepšie by bolo, keby si si v nejakom kníhkupectve prelistovala knižku o jednoduchom účtovníctve. Aby to nebola len "omáčka", ale aj nejaký súvislý príklad. Ani jednu z tých kníh nepoznám.
    Odbornú literatúru som videla napr. aj v ŠEVTe, ak majú predajňu vo Vašom meste.

    Postupný účtovania v JU
    Zákon o dani z príjmu
    Zákon o dani z pridanej hodnoty
    ak budeš robiť aj mzdy
    Zákon o zdravotnom poistení
    Zákon o sociálnom poistení

    nájdeš na Porade. Sleduj aktuálne legislatívne zmeny, minister práce pripravuje na január bezplatné semináre v Bratislave, Žiline, Košiciach a možno aj v iných mestách. (seminár 14.12. v Bratislave je už obsadený).

    Zaplať si prístup do Draka na Porade, prebieha tam diskusia k návrhom novely zákonov o zdr. poistení, soc. poistení ...

    Kniha - jednoduche uctovnictvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.