Zavrieť

Porady

Svetlosť montážneho otvoru

Potrebovala by som važení priatelia poradiť. Majú nám v byte meniť vodomery pre studenú úžitkovú vodu. Svetlosť otvoru v šachte, kde sú stúpačky máme 300x300, správca bytového domu však tvrdí, že montéri, ktorí budú vymieňať vodomer tvrdia, že uvedený rozmer je malý. Rada by som vedela, akú svetlosť musí mať ten otvor, aby sa montážnik dostal k vodomeru.
Ďakujem

Katarína
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Líši sa to podľa jednotlivých tipov šácht.Pri výmene alebo revízii potrubí rozvodov môžu požadovať aj 90 x 150 cm.

    kubiška je offline (nepripojený) kubiška

    kubiška
    jasne, ze to zalezi hlavne od sachty, teda jej rozmerov, to mas pravdu

    lenze nam nejdu vymienat cele potrubie, to je samozrejme, ze by som tym padom musela celu stenu vyburat, nam maju vymienat vodomery, pocitam, ze ak to budu odmontovavat nejakym klucom ci hasakom, tak pochybujem ze bude mat dlzku vacsiu nez 30 cm!!! tym padom sa do tej sachty cez nas otvor dostane, za to ze je sachta mala uz ja nemozem.....takze ak je mala cize uzka sachta, nemoze pouzit obro kluc!!! a tym padom mu nas otvor 30cm x30 cm musi stacit, ci nie??? nevie mi s tym poradit nejaky pan monter, alebo niekto, kto takuto pracu vykonava?
    dakujem

    Svetlosť montážneho otvoru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.