Zavrieť

Porady

Ďalšia hlasovacia súťaž

žena
Keďže naše kravičky aj mačičky už povyhrávali, teraz sem priložím inú hlasovaciu súťaž. Neznásilňujem nikoho na hlasovanie, len ak máte chuť môžete prispieť nejakým hlasom pre moju vnučku Dianku za tento príspevok

stolička, havinko a papaníčko
(juzanka 5.12.2010 22:03:07)

Keďže náš pokladík bude mať 25.12. 5 mesiacov, stále je to náš anjelik, ktorého si zabalíme do látkových plienok a položíme si ho pod stromček ako malinkého Ježiška... najvačší darček pod stromčekom tak budeme mať my, rodičia. Ale samozrejme ani Dianka nezostane skrátka a určite dostane "spievajúceho psíka" (ktorého sme si mimochodom otestovali u jej kamaráta, či sa jej vôbec páči ), niečo fajné na papkanie, stoličku na kŕmenie,... Aj tak si však myslím, že najkrajší darček pre ňu bude celková vianočná atmosféra, svietiaci stromček, zapálená sviečka a vôňa sviatočných jedál, na ktorých si však budeme pochutnávať len my, rodičia

http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez...i_nadilka.aspx

Vopred všetkým hlasujúcim ďakujem. Vlasta
Usporiadat
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

celý deň ma nepustilo, teraz 246, už nás predbehli sme na štvrtom mieste.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

konečne ma pustilo dať hlas 247
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...kruci-mna to stale nechce pustit-mozno hlasujem ako namesacna-kedze o tom,ze by som hlasovala neviem a stale mi vyhadzuje ze uz som hlasovala kocky je to na vas..... ja budem este skusat ...
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Milí poraďáci, tak ma to štve že sa nedá hlasovať, a vy sa tak snažíte. Mám pocit ako by nás niekto blokoval, keďže nás je toľko a nejde nám to a už nás aj predbehli. Ja viem že pri pečení vianočných dobrôt niet toľko času ale zo srdca ďakujem za každý Váš hlas.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

252 už sme štvrtí, ale iba o bod
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Mňa tiež v robote nechce pustiť, dnes som doma a tu sa dá hlasovať aj 2x za deň. Je to celé akési divné
0 0
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

pridala som Vám tiež hlas :-)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

TRUCH...tak tam prosim supni jeden aj z mna.....stale ma to nechce pustit
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Už sme zas tretí len tak tak......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stále dokola to isté - Už bolo hlasované a nepustí a nepustí.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

257
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

258
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Ďakujem všetkým za hlasovanie a prajem Vám príjemný adventný čas
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

magno Pozri príspevok
TRUCH...tak tam prosim supni jeden aj z mna.....stale ma to nechce pustit
Magdi, tento - 259, je za teba , ale už máme dosť stratu na tretieho
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Za dve hodiny nás predbehol cca o 30 hlasov, a nám sa nedarí sa pohnúť z miesta - no naozaj neviem v čom je problém.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj mne to stále píše, že už bolo hlasované, už šiesty deň.
Pozerala som na pravidlá súťaže, ale nič také tam nie je, čo by ukazovalo na obmedzenie hlasovania. Je tam akurát informácia, že:
Po ukončení doby platnosti súťaže usporiadateľ zostaví súťažné príspevky zostupne podľa počtu hlasov, ktoré im boli návštevníkmi webových stránok udelené. Takto vyhodnotené súťažné príspevky budú ďalej posúdené porotou, ktorá ich bude hodnotiť podľa kritéria originality nápadu, zložitosti prípravy, časovej náročnosti, prípadne ďalších hľadísk, pričom bude prihliadať aj na výsledky hlasovania návštevníkov webových stránok a pripojeným fotografiám, ktoré porota posúdi aj podľa štandardných hľadísk používaných v odbore reklamy a marketingu. Víťazmi sa stanú tie súťažné príspevky (resp. ich autori), ktoré uzná porota ako najlepšie s prihliadnutím na všetky vyššie uvedené hodnotiace kritériá.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes sa mi podarila dať zatiaľ dva body. Nejde mi to do hlavy, prečo ma včera vôbec nepustilo. Dúfam, že sa to zlepší.
Ale v prvej päťke budeme určite
0 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

žiaľ zase, už bolo zahlasované - nechápem
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Musíme vydržať do 20.12., dúfam že si tretiu alebo štvrtú pozíciu udržíme, hlavne vďaka Vám poraďákom. No a potom uvidíme čo na to povie porota, lebo tá má hlavné slovo.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

truch Pozri príspevok
Magdi, tento - 259, je za teba , ale už máme dosť stratu na tretieho
DAKUJEM Dáška ja skusam stale,ale je to nejake zblbnute... ja uz som sa tam aj zaregistrovala a dufala som,ze to pomoze aby ma to pustilo a ..................nic
Naposledy upravil magno : 14.12.10 at 16:18
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať