Zavrieť

Porady

Fritéza Tefal 3% tuku

Uvažujem o výmene fritézy. Má niekto slúsenosti s fritézou Tefal FZ 700038 do ktorej pri vyprážaní hranoliek stáčí dať jednu lyžičku oleja?
Je to pravda?
Zatiaľ mám takéto info :
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_frit...25154.html?d=1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    hranolky su same o sebe predsmazene a teda uz maju dake to percento tuku...

    usetris cca 100-120 euro ked das hranolky pekne na plech a upecies ich v rure a nemusis pridat ani tu dalsiu lyzicu oleja...

    podla mna je tato friteza absolutna somarina ... aj tak sa v nej hranolky pecu 40min.. a v rure su za 20... a este treba pridat tuk...

    Mosiak je offline (nepripojený) Mosiak

    Mosiak
    Plne suhlasim. Tiez som isty cas rozmyslal nad tou fritezou, ale potom som vyskusal upiect hranolky (mrazene) na pekaci v rure a odvtedy ich doma ani inak nerobime
    Je to rychle, pohodlne a bez dalsieho pridavania tuku (okrem toho, ktory je uz v nich kedze su predsmazene).

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Túto "fritézu" máme doma. Nie je to nič iné ako teplovzdušná rúra. Je maličká, nedá sa v tom robiť napr už hotový obalený syr, pretože sa tam jednoducho nevojde. Neviem aký ste jedáci, ale u nás to funguje tak na jednu porciu, a kým sa urobí druhá, tak ten čo mal tú predchádzajúcu dovtedy zabudne čo jedol
    Na druhej strane na tú jednu porciu je to dobrá vec. Veľkú rúru by sa mi zapínať nechcelo. /kvôli energii - aj keď neviem čo vyjde lacnejšie...ale predstavujem si, že malá vec, spapá menej elektriny /

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    presne o tej - je to blbosť - naozaj škoda peňazí :-(

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    mal som moznost vyskusat hranolky z tejto fritezy...boli "ine" a mne osobne nechutili, ine jedlo pripravenej v tejto friteze som nemal

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    predsmažené hranolky tuk nikdy nevideli... len sa blanžírujú aby sa zbavili škrobu, a šup do mrazničky

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    velvet Pozri príspevok
    Túto "fritézu" máme doma. Nie je to nič iné ako teplovzdušná rúra. Je maličká, nedá sa v tom robiť napr už hotový obalený syr, pretože sa tam jednoducho nevojde. Neviem aký ste jedáci, ale u nás to funguje tak na jednu porciu, a kým sa urobí druhá, tak ten čo mal tú predchádzajúcu dovtedy zabudne čo jedol
    Na druhej strane na tú jednu porciu je to dobrá vec. Veľkú rúru by sa mi zapínať nechcelo. /kvôli energii - aj keď neviem čo vyjde lacnejšie...ale predstavujem si, že malá vec, spapá menej elektriny /
    .... ani 1 kg hranoliek? bavíte sa o tejto fritéze? http://www.porada.sk/t152014-recenzi...8-actifry.html

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nikdy som si fritézu nekúpila a som tu

    plne súhlasím, že je to somarina čistý marketingový ťah, sú výrobky, ktoré sa úplnou náhodičkou vždy intenzívne reklamujú pred Vianocami

    mono1674 je offline (nepripojený) mono1674

    mono1674
    mam problem s fritezou,,,kto mi poradi,,,zapla som fritezu a zabudla som v nej sacok a ten sa mi prilepil na spiralu,,,ako ho dam dole??som bezradna,,je to nová friteza,nechcem ju zahodit,,alebo zezenem novu spiralu??

    Fritéza Tefal 3% tuku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.