Zavrieť

Porady

sprostredkovanie prace

vcera ked som tak rozmysla comu by som sa mohol venovat napadlo ma sprostredkovanie prace. teda zhanat pre zahranicne podniky lacnu pracovnu silu. Ako zhanat lacnu pracovnu silu to si viem predstavit. Ako zhanat zamestnavatelov ? keby som posielal meily do obchodnych retazcoc v zahranici , a roznych tovarni malo by to podla vas nadej na uspech? stacilo by to robit na zivnost alebo by bolo lepsie mat s.r.o. napadaju ma este dalsie prakticke otazky ale tak pockam ci sa niekto vyjadri a bude zaujem o diskusiu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    dan Pozri príspevok
    Tú lacnú pracovnú silu kde chceš zháňať...v číne??
    no na slovensku, ved i tak predpokladam ze vo viaceryach potencionalnych krajinach maju minimalnu mzdu tak jedno ci cinan alebo slovak

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ty chces vybavovat pracu na zaklade e-mailu?
    keby som bol obchodny retazec v zahranici, alebo hocikde inde, nenajal by som si pracovnu agenturu cez e-mail

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    blavaciko Pozri príspevok
    ty chces vybavovat pracu na zaklade e-mailu?
    keby som bol obchodny retazec v zahranici, alebo hocikde inde, nenajal by som si pracovnu agenturu cez e-mail
    no ved o to ide ci by som mal sancu takto. Ja som pred 4 rokmi robil v prazskom hypermarkete a tam som isiel cez nejaku podniktelku ktora nemala ziadnu agenturu sprostredkujucu pracu. Mozno by som mohol aj dohodnut spolupracu aj s nejakym domacim ktory by sa snazil vyhladavat zamestnavatelov a ja pracovnu silu. a zisk fifty- fifty. netvrdim ze tento moj napad nie je naivny mozno je a nepojde to preto som sem napisal aby som mal nejaku spatnu vazbu

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    No, napad je to dobry. Ale najprv radim vybudovat si urcitu databazu a potom ist do zahranicia napriklad osobne, spoznat sa. Potom by sa to uz dalo riesit aj nadialku. Ale zaciant s tym, ze ty nic nemas je dost problematicke.
    Este taka poznamka, nechcem ta odradzat a ani nikoho ponizit, ale ja osobne nemam velmi dobre skusenosti s ludmi, ktori robia ako lacna pracovna sila. Vacsinou su to ludia bez vzdelania, s nizsim IQ (samozrejme okrem vynimiek), ktorym sa casto ani nechce robit, ci nevedia a s nimi je to casto len trapenie. Ti sikovnejsi, co su ochotni robit ako lacna pracovna sila, ti si uz niekde pracu nasli, aj v zahranici.
    Takze vela stastia.

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    vmsux Pozri príspevok
    No, napad je to dobry. Ale najprv radim vybudovat si urcitu databazu a potom ist do zahranicia napriklad osobne, spoznat sa. Potom by sa to uz dalo riesit aj nadialku. Ale zaciant s tym, ze ty nic nemas je dost problematicke.
    Este taka poznamka, nechcem ta odradzat a ani nikoho ponizit, ale ja osobne nemam velmi dobre skusenosti s ludmi, ktori robia ako lacna pracovna sila. Vacsinou su to ludia bez vzdelania, s nizsim IQ (samozrejme okrem vynimiek), ktorym sa casto ani nechce robit, ci nevedia a s nimi je to casto len trapenie. Ti sikovnejsi, co su ochotni robit ako lacna pracovna sila, ti si uz niekde pracu nasli, aj v zahranici.
    Takze vela stastia.
    tak slo by to aj osobne ale mozno by mohlo byt aj nejake podnikatelske partnerstvo s nejakymi domacimi ktory by mi to zhanali. predsa len keby som to robil sam zo slovenska su tam dalsie zalezitosti ktore by bolo potrebne riesit s najimatelmi a neviem ci by to slo cez kyberpriestor.

    btw. nevies ako to vacsinou funguje, ci agentury si zhanaju firmy pre ktorych chcu hladat zamestnancov ale firmy kontaktuju agentury?

    ta pracovna sila , dakujem za upozornenie , urcite je to prakticky problem ,a bude ich dost dalsich.

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    Piťko-amater Pozri príspevok
    VŽDY len a výlučne OSOBNE !



    Prečo je taká situacia , to si možeme len domyslieť...
    no vazne ja si to domysliet neviem a to ma to tiez niekedy napadlo ze prisiel som do tesca ci mozem brigadovat na pokladni a oni ze mam ist do Noslusu.

    tomasjuve je offline (nepripojený) tomasjuve

    tomasjuve
    este tak k vysvetleniu toho napadu, hlada sa nieco na co nie je potrebny velky uvodny kapital ak by sa mi postupne podarilo ziskat viac odberatelov pracovnych sil mohlo by s toho vznikunut pracovna agentura se vsim vsudy

    sprostredkovanie prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.