Zavrieť

Porady

Odkúpim fungujúce internetové obchody

Vopred sa ospravedlňujem ak som nezadal tému do správnej kategórie, táto sa mi zdala asi najvhodnejšia...

Mám záujem odkúpiť fungujúce internetové obchody s mesačným ziskom do 1000 eur.

Obchody vykupujem za 6-13 násobok mesačného zisku, záleží to od viacerých faktorov.

Ďakujem za ponuky

Peťo
Usporiadat
ferko18 ferko18

ferko18 je offline (nepripojený) ferko18

nechcem vytvarat novu temu , ale mam zaujm o eshop s oblecenim a obuvou..
pripadna spolupraca :-)
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Chces povedat, ze za moj obchod by si mi dal minimalne 6000 €? A co ak ti ponuknem 7 takych eshopov? Sorry, ale musim sa smiat Neviem sice kto si a ake je zameranie tvojho podnikania, ale toto je dost nerealna ponuka, ktorej zaver zvycajne konci natahovanim sa po sudoch. To mas az tak velky budget, ze si mozes dovolit nakupovat zabehnute eshopy? Navyse tvoj vypocet na cenu obchodu je dost neralny. Mas velke oci.
0 0
petergg petergg

petergg je offline (nepripojený) petergg

Prečo by to malo preboha končiť naťahovaním sa po súdoch? Sorry ale ten tvoj komentár je naozaj dosť divný.

Mám záujem kúpiť 1-2 obchody, rozpočet mám 15 tis. eur. Každý shop je iný, nikde sa nedá určiť cena podľa nejakej rovnice, ponuky zasielam individuálne.

Pokiaľ máš záujem svoj obchod predať, kľudne ma kontaktuj.
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Tvoj prispevok vyznel ako vykupovna fungujucich shopov, ale kedze chces kupit len 2... Nemam dovod predavat ziskovy eshop. Necakal by som az tak vysoku ponuku na moj obchod. Mozno som prehnane skromny Jedneho dna, ked ma obchod omrzi, tak ti mozno zavolam.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

camozzi Pozri príspevok
Tvoj prispevok vyznel ako vykupovna fungujucich shopov, ale kedze chces kupit len 2... Nemam dovod predavat ziskovy eshop. Necakal by som az tak vysoku ponuku na moj obchod. Mozno som prehnane skromny Jedneho dna, ked ma obchod omrzi, tak ti mozno zavolam.
vysoku ponuku ? tak ja neviem, ale mne pride 6-mesacna ponuka ako velmi nizka ... to potom idem do toho aj ja, kupim akykolvek fungujuci a zabehnuty obchod so 6-mesacnou navratnostou ...
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
camozzi to je vysoka ponuka??? to si ma teda prekvapil a to si na kolko cenis ten shop potom,.. ved kym nieco zabehnes tak to nieco trva a stoji len penazi do reklamy, tazko ocenit eshop ale toto sa mi nezda ako "vysoka" ponuka. ... znamy dal lez na odkupenie domeny pre shop pol miliona SK
0 0
marlo marlo

marlo je offline (nepripojený) marlo

mesacny zisk mas na mysli...rocny zisk /12 ?
Lebo kazdy mesiac moze byt ten zisk iny.


Prevadzkujem eshop a aj som sa pohraval s myslienkou na jeho predaj tak ma to zaujima
0 0
petergg petergg

petergg je offline (nepripojený) petergg

Každý shop je iný, tie násobky zisku som sem radšej asi ani nemal uvádzať, každopádne:

Počas Vianoc je obrat väčšiny eshopov niekoľkonásobne vyšší. Ide mi hlavne o priemer "bežných" mesiacov január-október.

Každý obchod má však iné predpoklady rastu, iné možnosti propagácie, iné náklady - príliš veľa faktorov, výslednú cenu preto nerobím tak, že hodím do kalkulačky priemer a vynásobim napr. desiatimi.

Marlo - pokiaľ máš záujem, napíš mi do správy URL a orientačnú cenu, za akú by si obchod predal, prípadne ti ponuku spravím ja.

Nechcem aby to vyzeralo tak, že chcem iba vytiahnuť čísla ziskov atď., to určite nie - do prvej správy mi píšte len URL a orientačnú sumu, akú by ste za obchod chceli. Budem mať pár otázok ohľadom fungovania obchodu, pokiaľ by sa mi páčil a mal by som záujem, tak sa môžme porozprávať o číslach.

Ďakujem
0 0
marlo marlo

marlo je offline (nepripojený) marlo

pisal som ti spravu ale zatial bez odovzy....
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
padro Pozri príspevok
znamy dal lez na odkupenie domeny pre shop pol miliona SK
to musela byt silne znama domena aby sa mu to oplatilo.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
MatoB Pozri príspevok
to musela byt silne znama domena aby sa mu to oplatilo.
... no myslim ze teraz na vianoce zas dobre zarobil shop s hodinkami, ani si mozno nevies predstacit ake peniaze sa tocia v predaji hodiniek.... mal trosku stastia ze zacal medzi prvymi a vypracoval sa.... samozrejme to nie je shop na 2dni a ze to ma niekto popri robote... ale ak sa niecomu poriadne venujes a myslis aj na dlhsie nez na mesiac dopredu tak preco nie.
0 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

camozzi Pozri príspevok
Tvoj prispevok vyznel ako vykupovna fungujucich shopov, ale kedze chces kupit len 2... Nemam dovod predavat ziskovy eshop. Necakal by som az tak vysoku ponuku na moj obchod. Mozno som prehnane skromny Jedneho dna, ked ma obchod omrzi, tak ti mozno zavolam.
6 - 13 nasobok mesacneho zisku vobec nie je vysoka ponuka, urcite nie pri zabehnutom e-shope, mozno 30 nasobok by bol ako tak spravodlivy
0 0
petergg petergg

petergg je offline (nepripojený) petergg

Už som sa ti ozval, díky. Uvítam aj ďalšie ponuky.
0 0
Ericeqh Ericeqh

Ericeqh je offline (nepripojený) Ericeqh

Mal by som aj ja zaujem kupit zabehnuty eshop, mozete mi poslat sukromnu spravu, nechcem zakladat nove vlakno
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Cela tato tema je v rozpore s pravidlami porady a mala by byt zmazana. Tema je jednoznacne inzerciou.
0 0
phejl phejl

phejl je offline (nepripojený) phejl

Pro všechny zájemce o koupi nějakého webu apod.
Mám projekt Nový hledač, pro který hledám investory.
Z důvodu omezení porada.sk tady nemohu uvést odkaz.
Popis mého projektu najdete, pokud si dáte v Google dotaz "Nový hledač".
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

Pan Hejl názov témy je "Odkúpim fungujúce internetové obchody" nie mám záujem investovať do nových.

Za ten čas čo spamujete české a po novom aj slovenské fóra ste už dávno mohli na vývoj hledača dávno zarobiť a už mohol fungoovať. Namiesto toho nahánate investorov a zatiaľ bezvýsledne.
0 0
phejl phejl

phejl je offline (nepripojený) phejl

dragan.michal Pozri príspevok
Pan Hejl názov témy je "Odkúpim fungujúce internetové obchody" nie mám záujem investovať do nových.
Za ten čas čo spamujete české a po novom aj slovenské fóra ste už dávno mohli na vývoj hledača dávno zarobiť a už mohol fungoovať. Namiesto toho nahánate investorov a zatiaľ bezvýsledne.
Ve vláknu byli i jiní zájemci, než Vy.
Potřebná investice pro prototyp je 1 milion Kč.
Už mám investice ve výši 900 tisíc Kč, ještě potřebuji 100 tisíc Kč.
Řeči o nějakém spammingu jsou ptákovina.
0 0
specreo.com specreo.com

specreo.com je offline (nepripojený) specreo.com

mozes mi dat na seba email, aby som ti poslal ponuku?
0 0
phejl phejl

phejl je offline (nepripojený) phejl

Tady je: phejl@lednice.org
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať