Zavrieť

Porady

Zastrašovanie členov inými členmi

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tento môj príspevok zrejme vyvolá kritiku a burlivú debatu, či ss-ky medzi dvoma členy sa majú zverejňovať alebo nie. Ale priznám sa, je mi to jedno.

1. V ETIKETE porady takýto zákaz som nenašiel.
2. Nenechám sa zastrašovať inými členmi.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Ježiši Slavuš, to sa až tak bojííííš?
Kde ty chodíš na tých bohovských smajlov?
Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...
Ježiši Stando, ale to si ma ešte nevidel
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
Ježiši Stando, ale to si ma ešte nevidel
no nie, bez srandy- to tretie nieje na porade až tak bežné ako by sa na prvý pohľad zdalo...-viac už nepoviem...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no nie, bez srandy- to tretie nieje na porade až tak bežné ako by sa na prvý pohľad zdalo...-viac už nepoviem...
Tak mlč a mysli na krajšie veci
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
Tak mlč a mysli na krajšie veci
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Slávka, sa nemusí báť ničoho a nikoho-ona je dobré dievča- rozumné,múdre a nieje falošná, čo si na nej najviac cením...
Stanko, ako vidím, vážime si rovnaké hodnoty.

A vedieť kedy ide o faloš, to chce aj riadnu dávku sebareflexie.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tak, tak a už dosť, lebo si Vás všetkých nájdem a "zmonterujem" z Vás jeden veľký vianočný stromček , dobrú noc
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Stanko, ako vidím, vážime si rovnaké hodnoty.

A vedieť kedy ide o faloš, to chce aj riadnu dávku sebareflexie.
ja už len poslednú pripomienku- sú ľudia,ktorí sú falošní,ale nejako sa to ani nesnažia zakryť,alebo to proste nevedia,hm-ale oveľa oveľa nebezpečnejší sú tí- ktorí to vedia veľmi dobre maskovať a hrajú sa na svatých-tí sú najhorší a najnebezpečnejší...
1 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja už len poslednú pripomienku- sú ľudia,ktorí sú falošní,ale nejako sa to ani nesnažia zakryť,alebo to proste nevedia,hm-ale oveľa oveľa nebezpečnejší sú tí- ktorí to vedia veľmi dobre maskovať a hrajú sa na svatých-tí sú najhorší a najnebezpečnejší...
Môj nádejný "zeťák" by ti povedal : .....neřeš to
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ďakujem všetkým za príspevky a podnety. Týmto tému uzatváram. (viac menej už sa odbočilo od pôvodnej)

P.S. Prečo neviem vlastnú tému zamknúť?????
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za príspevky a podnety. Týmto tému uzatváram. (viac menej už sa odbočilo od pôvodnej)

P.S. Prečo neviem vlastnú tému zamknúť?????

Fiha chcela som Ti pomôcť a klikla som na vyriešené.. teraz už 3 vyriešené neuzamykajú tému? Asi Ti ostáva jediné. Dať niekomu najlepšiu odpoveď
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať