Zavrieť

Porady

Stažnosť

Prosím vás, potrebujem poradiť. Ide o to, že v našej dedine zaviedli znáky pre psov s tým, že psi, ktoré sa budú voľne pohybovať bez známok, budú odchytený. Žial, aj napriek tomu, že sme si tieto znáky zakúpili sa s tým nič nerobí a psi naďalej voľne pobehujú a rušia nie len nočný klud ale aj cez deň, nakoľko svojím pobehovaným dráždia psi na dedine. Prosím na koho sa treba obrátiť aby s tým niečo urobil lebo je to neznesiteľné a otravné. Lebo nieto platí poctivo za psa a dáva ho aj očkovať, a niekto ič a nikoho to netrápi.
Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
Spojte sa viacerí psíčkari a napíšte skutkový stav na Obecný úrad s tým, že to dáte na vedomie na hygienu. Nakoniec podotknite, že ste občania obce, dodržiavate záväzné ukazovatele čo sa týka chovu psov a žiadate okamžitú nápravu. Snáď sa to dá do poriadku.

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
zdenka131, Lubaba, arizona, adi11, Mária27
5

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Obecny urad by mal riesit taketo zalezitosti . Daj pisomnui staznost,alebo podnet a ziadaj odpoved.

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
bauer5 Pozri príspevok
Ako by mala takáto sťažnosť vyzerať?Musí obsahovať aj konkrétne znenie zákona alebo nejakého predpisu? Lebo ja som si niečo našiel ale neviem či to stačí: 282/2002, §7, ods. 2, pís. b)
Ďakujem.
Zo sťažnosti musí byť zrejmé, kto ju podáva. Musí obsahovať meno, priezvisko, adresu fyzickej osoby alebo názov prip. sídlo právnickej osoby, predmet sťažnosti a čoho sa sťažovateľ domáha.

Vzor si stiahni z netu a prisposob.
http://www.google.com/search?q=282%2...e3327b5fe8d538

bauer5 je offline (nepripojený) bauer5

bauer5
Bojím sa že to nebude možné, lebo v našej obci každý na to šomre ale nikto sa do toho nepustí, lebo si nechce robiť problémy. Sme malá dedina kde sa každý s každým pozná a nikto nechce mať problémy s neprispôsobivými občanmi.

bauer5 je offline (nepripojený) bauer5

bauer5
arizona Pozri príspevok
Obecny urad by mal riesit taketo zalezitosti . Daj pisomnui staznost,alebo podnet a ziadaj odpoved.
Ako by mala takáto sťažnosť vyzerať?Musí obsahovať aj konkrétne znenie zákona alebo nejakého predpisu? Lebo ja som si niečo našiel ale neviem či to stačí: 282/2002, §7, ods. 2, pís. b)
Ďakujem.

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

verkaz
Ešte ti poradím aby ste sa viacerí spojili a zapojili do riešenia problému aj voleného poslanca. Veď ste ho preto volili, aby Vás zastupoval.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.