Zavrieť

Porady

Prihlásenie

pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Zdá sa mi, že nejako "blbne" prihlásenie. Bola som prihlásená, napísala som ss a napísalo mi, že nie som prihlásená, najprv sa treba prihlásiť. Samozrejme, že správa bola fuč.
Usporiadat
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
pyton
Zdá sa mi, že nejako "blbne" prihlásenie. Bola som prihlásená, napísala som ss a napísalo mi, že nie som prihlásená, najprv sa treba prihlásiť. Samozrejme, že správa bola fuč.
Mne sa toto stáva aj keď píšem odpoveď a hľadám v zákonoch, tak ma odhlási. Asi to berie tak, že s Poradou nepracujem. Svoju odpoveď si odvtedy najskôr skopírujem a potom stlačím odoslať. Zistím , že som odhlásená, nájdem príspevok na ktorý som chcela odpovedať a dám vlož skopírované.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ďakujem za reakciu účtovník 007. Predstav si, že mne to hlásilo, že nie som prihlásená a ja si v rohu vidím svoje meno...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pyton:
Aj ja som to takto mala, ale keď som klikla na iný link, aby sa mi zobrazil na druhej stránke, tak tam už som bola neprihlásená, ale v tom pôvodnom ešte stále som mala v rohu moje meno.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Mňa tiež odhlasuje pri dlhšej nečinnosti - cca 10 minút, už som to tu niekde písala, ale nič sa nevyriešilo. Keď sa znova pripojím a potom sa chcem odhlásiť, tak mi napíše, že som bola odhlásená .. atď a pritom v pravo hore mám stále svoje meno. Musím sa znovu odhlásiť a potom to je už bez mena. Žiadne nastavenia som nerobila v PC a robí mi to aj v robote aj doma. Ináč to dosť naštve, keď ma stále odhlasuje.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

účtovník 007
Mne sa toto stáva aj keď píšem odpoveď a hľadám v zákonoch, tak ma odhlási......
Ja mám tiež tieto skúsenosti. Odvtedy nereagujem v prípadoch, keď treba odpoveď oprieť aj zákonom (čo je možno na škodu veci, ale nie je to teraz podstatné).
Pridávam sa k ostatným a prosím, ak to už inak nejde, aby sa aspoň predĺžil čas, za ktorý nás to automaticky odhlási. Ďakujem.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tu sa síce bavíme o prihlásení ja viem , ale chcem sa opýtať ako sa vy ostatní odhlasujete , tiež 2 x ako ja ? Lebo keď si dám raz odhlásiť , tak mi stále v pravom hornom bledomodrom páse vedľa "Hľadaj" svieti , že Vitajte... a ja sa musím odhlásiť ešte raz , aby mi svietilo, že som odhlásená.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no...napíšem aj ja svoj poznatok
brázdim net cez IE, neodhlasujem sa a ešte ani raz ma neodhlásilo....a som určite aj viac ako 10 minút preč z porady....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hlinkovx
no...napíšem aj ja svoj poznatok
brázdim net cez IE, neodhlasujem sa a ešte ani raz ma neodhlásilo....a som určite aj viac ako 10 minút preč z porady....
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tweety
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?
Lebo tu treba pracovať
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tweety
Pýtam sa kamaráti moji ,prečo mňa vyhodí, aj po piatich minútach bez práce s poradou?
Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bepo
Lebo tu treba pracovať
To je síce pravda, ale treba aj peniažky zarábať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evina
Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje
Poprosím, daj návod neznalej poradkyni.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Maja...cez čo brázdiš net?
cez Internet explorer..alebo nejaký iný prehliadač?

takže návod:
sk verzia NASTAVENIA - Nastavenia Internetu - Vymazať cookies
En verzia TOOLS- Internet OPTIONS - DELETE COOKIES

potom sa ideš prihlásiť na poradu:
zadáš svoje prihlasovacie meno a heslo
a je tak také biele políčko - Zapamätať
tak to si zaškrtni...
a prihlás sa
Naposledy upravil Hlinkovx : 02.12.05 at 09:10
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tweety
Poprosím, daj návod neznalej poradkyni.
Hore, kde sa prihlasuječ, je malý štvorček s názvom zapamätať, do to keď klikneš, tak sa Ti to tam zaškrtne. Treba to urobiť pred prihlásením
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evina
Hore, kde sa prihlasuječ, je malý štvorček s názvom zapamätať, do to keď klikneš, tak sa Ti to tam zaškrtne. Treba to urobiť pred prihlásením
Ďakujem krásne, pre oči som ho nevidela,hanba, ale už je to spravené, tak uvidíme.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hlinkovx
Maja...cez čo brázdiš net?
cez Internet explorer..alebo nejaký iný prehliadač?
takže skúsim návod:
sk verzia NASTAVENIA - Nastavenia Internetu - Vymazať cookies
En TOOLS- Internet OPTIONS - DELETE COOKIES
potom sa ideš prihlásiť na poradu:
zadáš svoje prihlasovacie meno a heslo
a je tak také biele políčko - Zapamätať
tak to si zaškrtni...
a prihlás sa
Ďakujem aj Tebe.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

evina
Ja ke´d si zaškrtnem zapamätať pri užívateľovi, tak ma potom nevyhadzuje
Evina, ďakujem za radu :p .
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

liba2
Evina, ďakujem za radu :p .
.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Prosím o pomoc, pri každom pohybe mi vyhadzuje, že nie som prihlásená,
idem odpovedať, žiada si prihlásenie, idem poslať príspevok, žiada si prihlásenie, prejdem na inú stránku, v hornom pravom rohu už nie som prihlásená. Neviem, čím sa to stalo, ale znervózňuje ma to, trvá to už asi dva týždne. Celý čas som v podstate nútená na porade nediskutovať, lebo čo pohyb, to žiada prihlásenie. Zaškrtla som si aj slovo zapamätať, a nepomohlo. Písala som administrátorovi, ale odpovede som sa nedočkala, kto mi vie pomôcť alebo poradiť, čo robím zle? Ďakujem za všetky odpovede.
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Orsz
Prosím o pomoc, pri každom pohybe mi vyhadzuje, že nie som prihlásená,
idem odpovedať, žiada si prihlásenie, idem poslať príspevok, žiada si prihlásenie, prejdem na inú stránku, v hornom pravom rohu už nie som prihlásená. Neviem, čím sa to stalo, ale znervózňuje ma to, trvá to už asi dva týždne. Celý čas som v podstate nútená na porade nediskutovať, lebo čo pohyb, to žiada prihlásenie. Zaškrtla som si aj slovo zapamätať, a nepomohlo. Písala som administrátorovi, ale odpovede som sa nedočkala, kto mi vie pomôcť alebo poradiť, čo robím zle? Ďakujem za všetky odpovede.
Ja sa pripájam, mne to robí presne toto isté, potom tu šachujem, neviem nájsť vlastné príspevky. Prihlasujem sa stále dookola a radšej sa nezapájam.Dnes som ale bola nútená napísať otázku a neviem či Poraďáci neodpovedajú, alebo mi to len nezobrazí. Budem vďačná Richardovi ak to preverí, alebo napíše čo robíme zle. Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať