Zavrieť

Porady

Porada ma nemá rada?

Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Dobrý deň
nemôžem sa dostať niekedy na stránku porady, veľmi dlho mi načítava
včera niekedy večer ma úplne vyhodilo a nemohla som sa pripojiť, Ostatné stránky sú v pohode. Keď sa na stránku dostanem často odomňa pýta heslo. Ráno mi to šlo a teraz mám opäť veľký problém zas ma to nikde nepustí, dám diagnostikovať problémy s pripojením a to je v poriadku.
Za radu ďakujem
Anik
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

jarecko Pozri príspevok
Co sa zmenilo na Porade po vcerajsej aktualizaci o 21,00 hod. ?

Nevidim tu ziadne zmeny, zda sa mi, ze je vsetko po starom.
Asi častejšie odhlasovanie a dlhšie načítavanie.
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

KoxXxo Pozri príspevok
Asi častejšie odhlasovanie a dlhšie načítavanie.
Myslel som po vizualnej stranke. To vcerajsie vypnutie som bral za nahodenie novej tvare Porady. Predtym admin nieco avizoval, ze sa to bude menit, ale ja vidim stale to iste.

Ze blbne pristup a nacitavanie u niekoho to je uz dalsi problem. Mne nacitava ako aj pred vypnutim Porady, nevidim ziadny rozdiel.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Skončili sa sviatky, začala sa aplikácia nových predpisov do života, i čas začína pomaly závierkovatieť, takže aj Porada postupne dostáva zabrať.

Áno, znervózňuje nás, ak sa nevieme na Poradu prijpojiť. Ak si všaj môže dovoliť stránka ako DRSR menšie či dlhšie výpadky (ako naschvál naplánované) vždy v termíne od 1.1. do 31.3., musíme to prepáčiť aj Porade
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stefan2005 Pozri príspevok
Skončili sa sviatky, začala sa aplikácia nových predpisov do života, i čas začína pomaly závierkovatieť, takže aj Porada postupne dostáva zabrať.

Áno, znervózňuje nás, ak sa nevieme na Poradu prijpojiť. Ak si všaj môže dovoliť stránka ako DRSR menšie či dlhšie výpadky (ako naschvál naplánované) vždy v termíne od 1.1. do 31.3., musíme to prepáčiť aj Porade
Števo, na toto by som si dovolila zareagovať tak novoročne. Čo sa prepečie štátu, nie je dovolené súkromníkovi.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Čo tak celú tému presunúť do sekcie "Ohlasy"...?
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

sorry, že som zle zaradila predpokladala som môj problém s pc
skúsenejších zručnejších poprosím opraviť
dík
Anik
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
no 220870 asi najviac trafil klinec po hlavičke.

aj tu je jeden z dôvodov:
cakanie-na-facebook.png  
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Včera, v čase keď začala "blbnúť" Porada, bolo prihlásených viac ako 2000 členov. Asi taký nápor nevydržala ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Richard mi to potvrdil - Porada nezvládla nápor (server sa potil, potil, až sa zapotil ) - taká je obľúbená.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať