Zavrieť

Porady

Anglicke stranky s lacnym oblecenim a zlavami

Ahojte vsetci, som tu na porade nova a vlastne som sa tu registrovala kvôli tomu, ze tiez potrebujem poradit. Dufam, ze nikoho nenahnevam, ak tu uz takato tema bola niekedy otvarana, ale nenasla som...

Isty cas som zaregisrovana na roznym bazarikoch (napr. mimibazar), kde si nakupujem oblecenie za lacnejsie, vacsinou dovezene z uk alebo USA. A uz dlho uvazujem nad tym, ako by som takyto biznis sama rozbehla a nakupovala oblecenie z Anglicka. V Anglicku som este nikdy nebola a nemam ani auto. Ani neviem ako to robia ti ostatni (priamy nakup a dovoz alebo posta?) Tak som rozmyslala, ze by som si znackove oblecenie (hlavne sportove) a obuv objednavala postou z internetovych stranok. Preluskala som ich uz desiatky a extremne zlavy sa tam nekonali. Aj priatelka mi radila, ze je to zbytocne takto skusat, ze tie zname vypredaje za lacno sa konaju v kamennych obchodoch a takto je to zbytocne. Navyse som im pisala aj emaily, ze ako je to s postovnym, ci to zavisi od kg alebo od toho, kde v Anglicku sa nachadzaju (vzdialenost od mojej adresy), ale neodpovedali mi. Tymto sa chcem opytat a poradit sa:

1. Poznate nejake uk stranky, kde sa da vyhodne nakupovat??? (znackove oblecenie - adidas, nike a pod.)
2. Mate skusenosti s takymto nakupom?? Napiste hocico, budem povdacna.
3. Ako je to s postovnym?? Zavisi to od kg? Alebo od niecoho ineho?
4. Boli by mi to ochotni poslat po dohode sem na SK??
5. Oplatilo by sa mi to aspon trocha podla vasho nazoru?? Nechcem vela, len par eur na prilepsenie. A oblecenie by som objednavala aj pre seba.

Budem velmi vdacna za kazdu radu.... fakt uz dlho o tom premyslam a neviem na koho sa s tym obratit...vopred dakujem
Usporiadat
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Takže nakoniec som sa aj ja odhodlal objednať.Bolo to len zopár vecí,ale čo ma nahnevalo bolo to,že mi neprišli jedny botasky a na faktúre boli vystavené :O Napísal som im mail,som zvedavý.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Potom sa ozvi, ako si dopadol
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

PatreS.10 Pozri príspevok
Takže nakoniec som sa aj ja odhodlal objednať.Bolo to len zopár vecí,ale čo ma nahnevalo bolo to,že mi neprišli jedny botasky a na faktúre boli vystavené :O Napísal som im mail,som zvedavý.
Keď som objednávala prvýkrát, tiež som myslela, že mi nedodali všetko, čo som si objednala a že som to zaplatila. Nie je to tak. Musíš si pozrieť konečnú faktúru, účtujú len to, čo skutočne dodajú. Už sa mi stalo, že v objednávke tovar potvrdili a dodaný nebol, medzitým sa im minul, ale skontroluj si účet, koľko ti stiahli peňazí, určite to bude sedieť a zaplatíš len za to , čo skutočne dodali. Mne sa to stalo pri rifliach za 5 libier, potvrdili, nedodali, v konečnej fa neboli a ani som za ne neplatila. Akurát ma to naštvalo, lebo som ich chcela
2 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

Ja v utorok vyrazam na nakupy smer Londyn. Raz rocne a clovek nakupi na cely rok. Listky na trajekt kupene, este dva dni do prace a ide sa na vylet
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

truch Pozri príspevok
Keď som objednávala prvýkrát, tiež som myslela, že mi nedodali všetko, čo som si objednala a že som to zaplatila. Nie je to tak. Musíš si pozrieť konečnú faktúru, účtujú len to, čo skutočne dodajú. Už sa mi stalo, že v objednávke tovar potvrdili a dodaný nebol, medzitým sa im minul, ale skontroluj si účet, koľko ti stiahli peňazí, určite to bude sedieť a zaplatíš len za to , čo skutočne dodali. Mne sa to stalo pri rifliach za 5 libier, potvrdili, nedodali, v konečnej fa neboli a ani som za ne neplatila. Akurát ma to naštvalo, lebo som ich chcela
Nie nie,tie botasky boli potvrdené aj na objednávke(e-maily) ale aj na konečnej faktúre.Cena ostala tá istá.Vyplatené sú/boli,len chýbali v balíku
Napísal som im mail,stále čakám,snáď budem spokojný ako sa to dorieši
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Moje rifle tiež potvrdili a nedostala som ich. Skontroloval si si aj účet, koľko ti stiahli? Stať sa môže všeličo, snáď si uznajú chybu a tovar pošlú.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Oplatí sa reklamovať poškodený tovar zo sportsdirect.com?
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Alla: Podla mna nie. Prisli nam dve perom popisane kabelky Nike. Skusil som to vycistit, ale nakoniec som ich predal na aukcnom portaly za rovnaku cenu. Vratenie spat by bolo dost drahe. Napokon, zalezi od druhu a mnozstva tovaru.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dík, nezisťovala som koľko stojí poštovné, ale asi bude drahšie ako poškodená kabelka. (13 £ ) Čo už, stávajú sa aj horšie veci......
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Reklamáciu určite vybavia, len je fakt, že to poštovné je nehorázne. Tiež som si kúpila rifle, ktoré mi nesedia, stáli 5 libier a vrchný diel plaviek, tiež za 5 , keby som to vrátila, stálo by ma to cez 20€, tak som radšej darovala, aspoň som urobila radosť
2 0
zumba zumba

zumba je offline (nepripojený) zumba

ahojte, aj my sme si už pár krát objednávali zo SD, ale nikdy nám neprišla faktúra. Teraz si začali i manželovi kolegovia z práce a bolo by vhodné keby máme aj nejakú FA aby mali nejaký doklad aj oni. Kamaráti, tí sú v pohode, oni to chápu, ked im to rozpočítam len na papieri, ale tí jeho kolegovia, nepoznáme sa...aj som písala do SD email, sú to dva dni, ale ešte žiadna odpoved. Vám chodí faktúra? diky za odpoved
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

zumba Pozri príspevok
ahojte, aj my sme si už pár krát objednávali zo SD, ale nikdy nám neprišla faktúra. Teraz si začali i manželovi kolegovia z práce a bolo by vhodné keby máme aj nejakú FA aby mali nejaký doklad aj oni. Kamaráti, tí sú v pohode, oni to chápu, ked im to rozpočítam len na papieri, ale tí jeho kolegovia, nepoznáme sa...aj som písala do SD email, sú to dva dni, ale ešte žiadna odpoved. Vám chodí faktúra? diky za odpoved
FA sú zvyčajne nalepené na krabici vo fólii. Treba pozrieť na krabicu, pokiaľ si ju už nevyhodila.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

zumba Pozri príspevok
ahojte, aj my sme si už pár krát objednávali zo SD, ale nikdy nám neprišla faktúra. Teraz si začali i manželovi kolegovia z práce a bolo by vhodné keby máme aj nejakú FA aby mali nejaký doklad aj oni. Kamaráti, tí sú v pohode, oni to chápu, ked im to rozpočítam len na papieri, ale tí jeho kolegovia, nepoznáme sa...aj som písala do SD email, sú to dva dni, ale ešte žiadna odpoved. Vám chodí faktúra? diky za odpoved
Mne príde vždy fa mailom a následne aj originál nalepený na krabici, čiže mám fa vlastne 2x / tiež rozpočítavam medzi kolegov/
2 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

Funguje vam objednavanie zo SD bez problemov? Minule som nieco objednaval a neprisiel ziaden potvrdzovaci mail, hoci platba presla. SD tvrdi, ze ziadnu objednavku neeviduje.
0 0
daduska01 daduska01

daduska01 je offline (nepripojený) daduska01

Pozri sa na:
http://www.dolphi-transport.com/service_for.php
Zijem v Uk a uz roky posielam baliky s nim (cena ide od kg, min cca 20 libier). Minuly rok zacali novu sluzbu na preposielanie nakupov z uk na sr/cz.
Ohladne nakupovania znackovych veci, odporucam akciovy cas nakupovania vo vacsom (letne a zimne vypredaje).
0 0
danny172 danny172

danny172 je offline (nepripojený) danny172

Ahojte, chcela by som sa spýtať na priebeh platby na SD. Veci som si dala do "tašky", vyplnila adresu a už keď som zadala číslo karty a ostatné údaje, (až na ten Issue Number ) mi to stránka nepobrala. Vedeli by ste mi poradiť v čom robím chybu? Mám visa electron, účet do 26 rokov. Vopred ďakujem za odpoveď.
0 0
ededen ededen

ededen je offline (nepripojený) ededen

Ahojte
Pravidelne objednávam zo SportsDirect.com, stalo sa že prišiel poškodený, alebo že jeden balík bol už doma a ten druhý prišiel za ním. Len tentoraz mi došiel balík a jeho obsah nesedí s faktúrou,ani zo sumou ktorú som uhradila, asi polovica tovaru chýba, neviem na koho sa obrátiť , či mi uveria že zásielka nebola kompletná. Dakujem za pomoc. renata
0 0
popada popada

popada je offline (nepripojený) popada

camozzi Pozri príspevok
Funguje vam objednavanie zo SD bez problemov? Minule som nieco objednaval a neprisiel ziaden potvrdzovaci mail, hoci platba presla. SD tvrdi, ze ziadnu objednavku neeviduje.

ako si to napokon vyriešila
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

popada Pozri príspevok
ako si to napokon vyriešila
Vyriesil som to tak, ze som si s nimi vymenil par mailov. Zrejme nastal nejaky technicky problem na ich stranke a objednavku poslali, ale na dobierku. Tu som odmietol, kedze mi peniaze z uctu odisli. Spolocne s kartovym oddelenim banky sme peniaze vylobovali spat.
1 0
popada popada

popada je offline (nepripojený) popada

camozzi Pozri príspevok
Vyriesil som to tak, ze som si s nimi vymenil par mailov. Zrejme nastal nejaky technicky problem na ich stranke a objednavku poslali, ale na dobierku. Tu som odmietol, kedze mi peniaze z uctu odisli. Spolocne s kartovym oddelenim banky sme peniaze vylobovali spat.
prosim ta neposleš mi telefone čilo aby som si s tebou o tom porozpravala slavka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať