Zavrieť

Porady

Okuliare Košice

Staroba sa blíži tak že som si dnes dal predpísať okuliare na čítanie. Kde v Košiciach si dať urobiť okuliare? Kde majú kvalitné rámy za prijateľnú cenu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Pozri priložený súbor.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Valcake, danushka, katka50, m.hladka, Tweety, pivko
    6

    danielko je offline (nepripojený) danielko

    danielko
    Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    danielko Pozri príspevok
    Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
    Odporúčam, vlastná skúsenosť, ale staroba je v tom nevinne.

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Aj na poliklinike na starom Juhu pri fak. nemocnici je slušná optika. My zas tam chodievame a sme spokojní .

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    danielko Pozri príspevok
    Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
    Aj ja som bola max. spokojná.

    deeda je offline (nepripojený) deeda

    deeda
    Obe vyššie uvedené optiky mám viackrát vyskúšané. Na SNP sú lepšie ceny, ale slabší výber pánskych rámov. Na JUHu viac personálu a širšia ponuka.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    pivko Pozri príspevok
    Ďakujem ,už len detail , tak že je to blok na ulici SNP /pravá strana/ za križovatkou smer Lunik II ?
    Prvý vchod, pred vstupom do bloku doprava.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ďakujem ,už len detail , tak že je to blok na ulici SNP /pravá strana/ za križovatkou smer Lunik II ?
    Naposledy upravil pivko : 14.01.11 at 14:45

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Buchi díky , ale ja nepotrebujem rám na stále nosenie , u mňa sa jedná len o okuliare na čítanie , tak že ak si na nich nesadnem v aute na sedadle tak možu byť aj z papiera.Mne ide hlavne o sklá, lebo doteraz som používal len také atrapy z Tesca o ktorých sa všade píše že viac uškodia ako pomožu a je to asi pravda ,lebo pred 5 rokmi na PP som mal tak 0,5 a teraz to už je 1,5.
    Ale do diaľky ako JASTRAB

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pivko Pozri príspevok
    Buchi díky , ale ja nepotrebujem rám na stále nosenie , u mňa sa jedná len o okuliare na čítanie , tak že ak si na nich nesadnem v aute na sedadle tak možu byť aj z papiera.Mne ide hlavne o sklá, lebo doteraz som používal len také atrapy z Tesca o ktorých sa všade píše že viac uškodia ako pomožu a je to asi pravda ,lebo pred 5 rokmi na PP som mal tak 0,5 a teraz to už je 1,5.
    Ale do diaľky ako JASTRAB
    ...upresním ...

    Do tých drahších som zainvestoval ...len doma mám ...
    Na také pobehovanie po obchodoch , alebo len na také chvíľkové použitie mimo domu mám tie šunty ...postačia

    Hej , je to pravda , tie šmejdy "idú do očí" ...tie si je potrebné chrániť ...

    Na čítanie mám 2,75 ...
    Do diaľky sťa OROL vidím ...aj v noci ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pivko Pozri príspevok
    Staroba sa blíži tak že som si dnes dal predpísať okuliare na čítanie. Kde v Košiciach si dať urobiť okuliare? Kde majú kvalitné rámy za prijateľnú cenu?
    danielko Re: Okuliare Košice
    Skús na Tr. SNP, optika je v paneláku, v prvej bráne, od križovatky pri novej nemocnici v smere od amfiku. Majiteľka je rusinka (?), ma rusky prízvuk.
    Osobne chodím na Jazero , v budove polikliniky ...
    Za rám som dal onoho času síce 2.400,- Sk ...no na druhej strane mám odvtedy vždy full servis zadarmo ...síce maličkosti ...nejaká tá skrutka , nastavenie ...
    Čo je však fajn , tak aj výmena skiel je v tom , keď som išiel s dioptriami trochu vyššie ...

    ...nie rusínka ...ukrajinka ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.