Zavrieť

Porady

Kto mi poradí,nedá sa mi na prvý raz zapnúť počítač.

Vie mi niekto poradiť,nedá sa mi na prvý raz zapnúť počítač,niekedy to ide na tretí raz,inokedy aj na desiaty a viac.Mám ísť do servisu,bude to náročná a drahá oprava.Poradte prosím,ako ďalej ak viete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Akitka Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť,nedá sa mi na prvý raz zapnúť počítač,niekedy to ide na tretí raz,inokedy aj na desiaty a viac.Mám ísť do servisu,bude to náročná a drahá oprava.Poradte prosím,ako ďalej ak viete.
    To môže byť elementárna závada na tlačítku. Je to nejaky piezolektricky spínač (nech ma opravia odbornici ak sa mylim), da signal doske a PC nabieha.
    Da sa zohnat rozne. Ja napr. taky mam. Skusil by som avelmak.sk a nejake obchody s výpočtovou technikou, podla mna to stoji do 2€.

    mepex je offline (nepripojený) mepex

    mepex
    Neviem či je niekto schopný poradiť na takú všeobecnú otázku. Môže to byť od baterky, až po systémové poruchy. Možno ste nevydržali na ukončenie updejtu systému a predčasne ste počítač vypli. Dá sa robiť jediné pokiaľ je počítač v záručnej dobe (2roky) od predaja ísť ho reklamovať do predajne, kde ste ho kúpili s dokladmi o kúpe a oni posúdia čo je s ním. Ak je po záruke, môžte spraviť to isté, alebo sa spoľahnúť na známeho, ktorý by ho skontroloval a zistil, čo sa dá s ním robiť.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    duves Pozri príspevok
    To môže byť elementárna závada na tlačítku. Je to nejaky piezolektricky spínač (nech ma opravia odbornici ak sa mylim), da signal doske a PC nabieha.
    Da sa zohnat rozne. Ja napr. taky mam. Skusil by som avelmak.sk a nejake obchody s výpočtovou technikou, podla mna to stoji do 2€.
    Ak je chybné tlačidlo ,akože štart tak to riešim prehodením s tlačidlom reset ,ktoré sa tak často nepoužíva.Stačí prehodiť kábliky na doske.Zapínam PC s tlačidlom reset.

    Zabudol som k téme - pri PC je základ dobrý zdroj.
    Naposledy upravil Vlado40 : 19.01.11 at 21:38

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Vlado40 Pozri príspevok
    Ak je chybné tlačidlo ,akože štart tak to riešim prehodením s tlačidlom reset ,ktoré sa tak často nepoužíva.Stačí prehodiť kábliky na doske.Zapínam PC s tlačidlom reset.

    Zabudol som k téme - pri PC je základ dobrý zdroj.
    Ano, da sa aj tak.

    enzo2k je offline (nepripojený) enzo2k

    enzo2k
    to zrejme tlacitko nebude aj ked nikdy nevies.skor by som skusil iny zdroj, ak je poruchovy moze sa to prejavovat takto. tennapad s prehodenim tlacitka na reset je tiez dobry

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Skús občas pozrieť aj dátum posledného príspevku, zbytočne vyťahuješ všetky staré témy.

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    KoxXxo Pozri príspevok
    Skús občas pozrieť aj dátum posledného príspevku, zbytočne vyťahuješ všetky staré témy.
    Potrebuje dohnat zameskane a je plny poradenskeho elanu aj na 2 roky staru temu

    Kto mi poradí,nedá sa mi na prvý raz zapnúť počítač.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.