Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    linky Pozri príspevok
    ja by som to chcel pre jednu osobu ktora nie je zručna z pracov na PC,chcela by stim upravovat tvare ludi,menit postavy a t. d. ...
    Na jednoduchu upravu postaci aj picasa3 http://downloads.zoznam.sk/program/picasa-9

    Ale ak chce robit nejake fotomontaze,menit postavy,tvare a pod., to uz potrebuje byt trochu zrucnejsia osoba...

    Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

    Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac Zoltan Miklos
    podla toho, co s tymi fotkami chces robit

    na uplne jednoduche operacie, ako napr orezavanie okrajov, odstranoanie cervenych oci, atd. pouzivam Microsoft Office Picture Manager.
    Podobnu funkcionalitu ma aj IrfanView, alebo aj 'malovanie' (paint), co mas v Start > prislusenstvo (accessories)

    Narocnejsie graficke upravy robimv GIMP-e.
    GIMP je opensource, t.j. zadarmo :-).

    skus tieto a ak sa ti nepozdavaju, napis konkretnejsie, co potrebujes s tymi fotkami robit a najdeme ti na to na to nejaky soft.

    Z.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    linky Pozri príspevok
    za kladnu odpoved vopred dakujem
    ... ako napísal Buchač... a aby si nepovedal, dám ti ešte tip - do Googlu napíš "Free Photo editor". Dostaneš toľko tipov, že ....

    linky je offline (nepripojený) linky

    živnostnik linky
    ja by som to chcel pre jednu osobu ktora nie je zručna z pracov na PC,chcela by stim upravovat tvare ludi,menit postavy a t. d. ...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    linky Pozri príspevok
    mal som na mysli niečo jednoduchšie...
    linky Pozri príspevok
    ja by som to chcel pre jednu osobu ktora nie je zručna z pracov na PC,chcela by stim upravovat tvare ludi,menit postavy a t. d. ...
    Toto si odporuje!

    Meniť tváre a postavy nie je jednoduchá úprava fotiek. Pod jednoduchou úpravou fotky si predstavujem nastavenie jasu, kontrastu, farieb, automatické odstránienie červených očí, a ešte prípadne zmenu veľkosti fotky. Ale samotné zmeny v obrázku (editácia, retušovanie) už vyžadujú trochu viac zručností a kvalitnejší editovací softvér.

    Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

    Luboš275
    V Picasa 3 sa dajú fotky celkom jednoducho upravovať a aj retušovať.Často túto funkciu využívam.

    R_R je offline (nepripojený) R_R

    R_R
    Skús tuto stranku, nemusiš nič sťahovať a inštalovať.

    pixlr.com/editor/

    nechce mi tam dať link,

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    linky Pozri príspevok
    za kladnu odpoved vopred dakujem
    nazov
    ...google.........alebo tak nejak ???......či ...????

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Chobot Pozri príspevok
    ... ako napísal Buchač... a aby si nepovedal, dám ti ešte tip - do Googlu napíš "Free Photo editor". Dostaneš toľko tipov, že ....
    ...a ja doplním , že v každom OS je aj nejaký ten prehliadač fotiek nainšalovaný automaticky ...Windows fotogaléria napríklad ...a v tamto sa základné úpravy dajú , respektíve odkážu na iné programy ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.