Zavrieť

Porady

Vysoka skola - skuska

Ahojte, urcite sa tu najde niekto kto ovlada zakony tak by som potreboval odpoved na jednu vec.

Ide o to ze som tretiak na vysokej skole a minuly rok sme mali skusku (napr z predmetov fyzika a chemia, to som si len vymyslel) to u nas tak byvaju niektore take skusky ze dva predmety nam spoja do jednej skusky. No a asi tak polovica z nas tu skusku nespravila, takze si ju prenasame do tretieho rocnika (cize teraz). No a este v prvom rocniku sme mali skusku aj z predmetov (vymyslim si napr dejepis a geografia, tiez spojene do jednej skusky) ktory sme vsetci spravili. Lenze, tento rok uz nie je ten predmet ktory si prenasame (fyzika a chemia) ale je to spojene aj spolu s tymi predmetmi (geografia a dejepis), to znamena ze mame mat teraz jednu skusku zo vsetkych 4 predmetov. Lenze ide o to ze tu skusku (z dejepisu a geografie) sme uz spravili v prvom rocniku a oni nam ju chcu dat teraz robit znovu. Je toto mozne??? Mozu nam dat znovu robit skusku z toho isteho predmetu ktory sme uz na tej skole v prvom rocniku spravili??? Nie je niekde v zakone napisane ze ked sme tu skusku uz raz spravili tak ju nemozme robit znovu alebo nieco podobne???

Dakujem vam za odpovede
Usporiadat
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

ivka70- mal by zakazovat vysokym skolam davat studentom opakovat skusku z predmetu ktory uz raz v tom studijnom programe na tej skole absolvovali. To sa mi zda logicke nie? Ved ked som to uz raz spravil tak by som to predsa nemal robit znova!
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

svk_businessman Pozri príspevok
ivka70- mal by zakazovat vysokym skolam davat studentom opakovat skusku z predmetu ktory uz raz v tom studijnom programe na tej skole absolvovali. To sa mi zda logicke nie? Ved ked som to uz raz spravil tak by som to predsa nemal robit znova!
To si fakt taký naivný?
Pre študijné oddelenie danej školy nie je problém vymyslieť nový názov predmetu ked máš dejepis, tak mu dať názov aplikovaný dejepis a už je to iný predmet . A tiež poprehadzovať učivo poprípade niečo vynechať niečo doplniť a šup ho ...
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

svk_businessman Pozri príspevok
ivka70- mal by zakazovat vysokym skolam davat studentom opakovat skusku z predmetu ktory uz raz v tom studijnom programe na tej skole absolvovali. To sa mi zda logicke nie? Ved ked som to uz raz spravil tak by som to predsa nemal robit znova!
logiku, aby toto bolo riesene zakonom, v tom teda nevidim
a ziadnu skusku, ktoru uz urobenu mas, predsa robit znovu nebudes ....
je to uplne ina skuska ..podla toho, co pises
aj pri akejkolvek snahe ...tvoj pripad by sa legislativne osetrit nedal ...
0 0
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

Xanti - ten priklad je zly!!! Lebo to je normalne ze su zapocty a potom je skuska ale nie je normalne ze skusku ktoru spravis v 1 rocniku musis robit znovu presne to iste aj v 3 rocniku. Uz chapes??

A to co sa stalo tym ostatnym co studovali na prechode obdobi bolo tiez zle a malo sa to teda vyriesit nejako inac ale to teraz neporovnavaj s tymto...
0 0
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

Vy to fakt nechapete!

ivka70 Pozri príspevok
a ziadnu skusku, ktoru uz urobenu mas, predsa robit znovu nebudes ....
BUDEM! keby si pozorne citala, totiz to ta skuska sa sklada z predmetov chemia fyzika ktore prenasam a dejepis geografia ktore som uz spravil. Predmety chemia a fyzika sa hodnotia zvlast a dejepis a geografia zvlast, a z tych znamok sa spravi priemer a vysledna znamka bude len jedna za vsetky 4 predmety. Ale v tom dejepise a geografii bude presne to iste co bolo aj v prvom rocniku!!!
0 0
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

Xanti Pozri príspevok
To si fakt taký naivný?
Pre študijné oddelenie danej školy nie je problém vymyslieť nový názov predmetu ked máš dejepis, tak mu dať názov aplikovaný dejepis a už je to iný predmet . A tiež poprehadzovať učivo poprípade niečo vynechať niečo doplniť a šup ho ...
Ale preco by to mali robit?? Sak trochu rozmyslat treba nie? Ked sme ten predmet uz raz robili tak asi by bolo spravne aby sme ho nemuseli robit a aby sme robili len ten ktory si prenasame...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Posledný komentár....

porada Ti tvoj problém nevyrieši, zákon neexistuje, ak nechceš byť vyhodený zo školy tak sa na tú skúšku musíš dostaviť a aj ju urobiť.
Nech robíš čo chceš nič neporiešiš, a celá táto debata je o "nesmrteľnosti chrústa"

Howg.
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Este raz sa spytam tu otazku, ktoru som sa pytal ako prvy, lebo si nie som isty, ci sme sa pochopili.

Ten predmet, ktory si mal v prvom rocniku, dostal si zanho X kreditov. Za tento predmet, ktory mas robit teraz, dostanes Y kreditov. Mas este stale tych X kreditov za tamten predmet, alebo ti ich dodatocne odratali?
Naposledy upravil Slayer666 : 30.01.11 at 15:33
0 0
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

No myslim ze tych X kreditov by mi malo ostat, nemali by ich asi odratat
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať