Zavrieť

Porady

Čo chlapovi k narodeninám?

Ahojte

poraďte čo dať chlapovi k narodeninám. Ten oslávenec u nás bude mať v júni ak dožije 70 rokov. Zlato nenosí, pálenku a víno má doma koľko chce - sa môže v tom kúpať /chlap z dediny :-) /
Veci do domácnosti mi pripadajú už zbytočné a pre muža nezaujímavé. Technické záležitosti /brúsky, pílky a hovadiny/ to má už všetko snáď.
Nič iné nás nenapadá. Ešte sme premýšľali nad nejakým víkendovým pobytom. Ale čo manželka? Kúpiť obom? Mimochodom ona bude mať narodeniny tiež, ale nie okrúhle - oslavujú spoločne....Čo potom jej?
Ak máte nejaké nápady, sem s nimi :-)

Ďakujem
Usporiadat
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Odstrel medveďa
Škola šmyku
Potápačský kurz

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
JaDo Pozri príspevok
Odstrel medveďa
Škola šmyku
Potápačský kurz

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.
Doplnil by som ešte kurz pyrotechnika ....

Vážne ?????
Ten odstrel by som bral ...
Aj tú školu šmyku ...ale pod podmienkou , že za požičané auto by som nemusel platiť , ak by som ho rozbil ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Tweety Pozri príspevok
No téda, chudáčik, možno by to boli zároveň aj jeho posledné oslavy.
A to prečo?
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.
0 0
Dena10 Dena10

Dena10 je offline (nepripojený) Dena10

ten Bungee jumping je "cool", to by nezabudnuteľný zážitok
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Gapo Pozri príspevok
Striptérku
V 70-ke? pozerať môže aj v TV.
Čo tak
http://www.google.sk/images?q=hojdac...w=1447&bih=792
2 0
RenataK RenataK

RenataK je offline (nepripojený) RenataK

Ja by som asi zavola dobrú dedinskú skupinu aby zahrala iba pre nich dvoch doma na dvore.
Naposledy upravil RenataK : 01.02.11 at 07:35 Dôvod: doplnenie
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

marjankaj Pozri príspevok
Bungee jumping alebo zoskok padákom, prípadne let v balóne.
Na také sa asi nezabudne.
Len mu pred tým letom nedajte pozerať Svěrákove "Vratné lahve"... To by si ten let mohol rozmyslieť...
To potom radšej extra nádielku vratných lahví - trebárs 70 fliaš plzeňského...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

day Pozri príspevok
len si neviem predstavit kde budeme pracovat medzi 60kou az 70kou
Ja si neviem predstaviť ani kde budem pracovať medzi 50 a 60-kou...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JaDo Pozri príspevok
Odstrel medveďa
Škola šmyku
Potápačský kurz

Pardon!
Nie, to bol len žart.
Najlepšie návrhy boli tie zamerané na relax.
Pokiaľ je to nereálne, tak by som navrhla niečo využiteľného. Mne sa veľmi páčila ručná, LED / Halogénová svítilna (reflektor) s dobíjacou batériou. Je ich viac druhov, bežné asi od 20 do 50€. Tá drahšia bola lepšia.
JaDo, ale zadávateľka mu chce urobiť radosť a nie sa ho zbaviť
Dobre si si prečítala zadanie témy ?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

neviem či tvojho oslávenca, ale mňa by si veľmi potešila lístkom na do divadla, najradšej radošínskeho
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
- Skús nejaký zaujímavý vreckový nôž alebo skôr taký trochu väčší, nie malý ako vreckový švajčiarsky. Predpokladám, že keď je to chlap z dediny a má 70 rokov, bude mať hrubšie prsty, tak s tým treba počítať.
- Alebo mu zožeň psa.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

"Predplatné" na celý rok do miestneho šenku...
Ak samozrejme nie je zarytý abstinent...
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Lacny zajazd do Egypta ?
0 1
a2rhposit a2rhposit

a2rhposit je offline (nepripojený) a2rhposit

Čo tak ako Bolek p. Kronerovi zaplatil pobyt s ktorého bol šťastný a stále na to spomínal.......................
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Jednoznacne- mercedes
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj Pozri príspevok
A to prečo?
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.
Nemám strach o fešandu, ale chudák dedko, ak by nedostal z toho, čo by predvádzala, od stresu infarkt ,určite by ho dobila babička nejakou tou bakuľkou.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj ja by som pridala pár inšpiráciíí:

- pozvánku na koncert, ale na taký, čo by mu potešil srdce i dušu, také dačo ako "hudba jeho mládí", napr. koncert Gotta, alebo Jozefa Zímu, alebo nejakej dychovky, alebo niečo také podobné, ale nielen lístok mu dať, ale zabezpečiť mu k tomu "full servis", lebo predpokladám, že pri predstave, že by tam mal nejak dopraviť sám (alebo teda s manželkou), nezamotať sa, lebo to asi nebude hned vo vedľajšej obci, tak by sa asi nepotešil, možno by sa už videl stratený v tom veľkom dave ľudí...

- ak je napríklad poľovník, rybár, kuchár - zabezpečiť mu výlet spojený s poľovačkou, rybačkou, gastronomickou výstavou s ochutnávkou... ale tiež zabezpečiť tým štýlom, aby sa nemusel obávať ako tam dôjde, či sa nestratí... atď, teda mal by mať známych spolucestujúcich

- prípadne, ak má rád ľudovky, tak mu pozvať na oslavu pár muzikantov zahrať do uška

- ak je to človek z dediny, čo si sám porobí okolo domu - tak by som sa nebránila ani praktickému darčeku - taký vysávač na lístie - 70-tnik už asi veľmi nechce pobehovať po dvore s hrabľami...

- a potom už zostávajú darčeky síce hmotné - ale viac-menej emotívneho charakteru - skúste vybrať nejaké pekné fotočky, rodinné zábery a pod, a nechajte mu vyrobiť fotoknihu... (mám skúsenosť, že práve toto oslávenca najviac potešilo, prekvapilo a dojalo, vôbec netušili, že takéto dačo sa dá vyrobiť...)
1 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

Ďakujem za množstvo typov - pár aj úsmevných. :-)
Na 90% sme rozhodnutý kúpiť teda nejaký relaxačný pobyt, keďže sami by si to určite nekúpili - však "škoda peňazí na také" :-P

Ešte raz ďakujem - mám inšpirácie na darčeky pre celú rodinu na pár rokov
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

velvet Pozri príspevok
Ďakujem za množstvo typov - pár aj úsmevných. :-)
Na 90% sme rozhodnutý kúpiť teda nejaký relaxačný pobyt, keďže sami by si to určite nekúpili - však "škoda peňazí na také" :-P

Ešte raz ďakujem - mám inšpirácie na darčeky pre celú rodinu na pár rokov
No ak ste rozhodnu, tak už len veselú oslavu.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

marjankaj Pozri príspevok
A to prečo?
Veď by sa našla aj nejaká fešanda.
Tweety Pozri príspevok
Nemám strach o fešandu, ale chudák dedko, ak by nedostal z toho, čo by predvádzala, od stresu infarkt ,určite by ho dobila babička nejakou tou bakuľkou.
Trápite sa s hľadaním vhodného darčeka pre muža v zrelom veku?
No nekúpte to, jeden mesiac zadarmo!
prostenal-pf10+akc_l.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať