Zavrieť

Porady

[HELP]Front PAge

Caute..
Stiahol som si Microsoft Front Page a hladám SCRIPT čo mi na webe zobrazý diakritiku ..Lebo na webe mám miesto mekčena otáznik atd..Potom by som chcel neco aby sa prisposobil web na monitor pretože ked som ho skúšal tak ja som ho mal dobre lenže kamoši čo majú iný monitor to maly uplne ináč porozhadzovano..a posledná vec ako tam vložím napr header aby to bolo na jednu stránku aby sa s tím ked natiahnem obrázok aby sa ta stránka nepredlžila doboku znova..potom je ten header nanič ked sa furt mení velikost stránky šiže by som ju chcel jak keby zamknút aby sa nehýbala proste aby bola taká aka je aby sa nedala nijak zvečšovat atd...Dakujem..Viem že chcem trošku moc ale je to porada tak dúfam že poradíte ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Myslim si, ze ti web dost casto zamiena aj makke i a ypsilon ....
    Mal by si s tym nieco robit .....

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    ja viem slovenčina mi nikdy nešla a ani nejde
    Naposledy upravil xM4tHeWx : 02.02.11 at 14:56

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kedze Front Page je produkt Microsoft, neprebera si nahodou fonty z Windowsu (teda z operacneho systemu) rovnako ako Word, Excel a pod?
    Pouzivat by si mal fonty CE, aby si mal diakritiku na slovenskych pismenach.
    Neviem ,len tipujem ....

    xM4tHeWx je offline (nepripojený) xM4tHeWx

    xM4tHeWx
    No, podla mna to tak neni raz som už mal niečo na to stačilo len nahradit určitú vec v "CODE" a zmenil som nejaký riadok a už to išlo..teraz mi to znova nejde a ja som zabudol ako to opravit tak som sem napísal nech mi už hned poradíte na všetky moje problemy v Front Page

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Doporucujem ist na www.jakpsatweb.cz a zacat od zaciatku. Frontpage nebol dobry ani v 1997, nieto este dnes!

    Nezobrazovanie diakritiky:

    Code:
    meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250"
    meta http-equiv="Content-language" content="sk"
    Fixna sirka stranky v CSS:

    Code:
    body{ width: 800px}
    Je vela sposobov, ale ak sa pytas na taketo elementarne veci, tak web-programator s Teba asi lahko nebude...
    Naposledy upravil TomasHC : 02.02.11 at 19:31

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.