Zavrieť

Porady

rekonstrukcia RD

dobry den CIMOM,
Chcel by som zistit od vas,nejake informacie este pred tym nez pojdem k projektantovi.nedavno som kupil RD a chystam sa ho rekonstr.,bude to musiet ist cestou stavebneho povolenia nakolko by som chcel urobit podkrovie a bude sa menit vzhlad strechy,musim si davat do projektu RD aj projekt elektriny,vody,plynu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    no ak budete chciet rekonstrukciu domu, tak minimalne vymente aj vedenia elektriny, nebolo by odveci menit aj vodu, kanalizaciu a plyn.
    pracujem v stavebnej agende Miloš Mičega - CIMOM TN
    Donkamilo01 Pozri príspevok
    dobry den CIMOM,
    Chcel by som zistit od vas,nejake informacie este pred tym nez pojdem k projektantovi.nedavno som kupil RD a chystam sa ho rekonstr.,bude to musiet ist cestou stavebneho povolenia nakolko by som chcel urobit podkrovie a bude sa menit vzhlad strechy,musim si davat do projektu RD aj projekt elektriny,vody,plynu?

    V tej rekonštruovanej časti - v podkroví áno.


    CIMOM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.