Zavrieť

Porady

Predvianočná stretávka-menu

bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Nakoľko pri stretnutí cca 35 ľudí by navarenie objednávky trvalo asi 2 hod tak je lepšie si dopredu nahlásiť kto čo bude jesť-spoločné menu.Vybrať si môžete z http://www.uzlatehoorla.sk/ klik jedálny lístok.Bolo by dobré sa ujednotiť na 3-4 jedlách aby to kuchár pripravoval naraz.Jedlo treba nahlásiť sem formou príspevku do pondelka 19-teho dec tak snáď sa to dovtedy podarí
Usporiadat
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
mno, keďže držkovicu nemajú...hradná pani
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Preferujem niečo na "prírodno". Uvádzam 3 jedlá, ktoré sa mne pozdávajú najviac:

1) Orlova palička (bravčový špíz)
2) Pochúťka Zlatý orol
3) Panenské medailónky (už som ich u ftáka mal, boli prudko jedlé)

Ako prílohu ku ktorémukoľvek z vybraných jedál by som si prosil dvojitú zeleninovú oblohu.

Ak sa niekto pridá k môjmu výberu a udelí preferenčný hlas niektorému z jedál na druhom alebo treťom mieste, netrvám na mojom "favoritovi" uvedenom na prvom mieste.

Už teraz sa teším na "orgie" a stretko.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
panenské medailonky, krokety, miešaný šalát enem aby mi vredy nenaskákali od toľkého a takého dlhého tešenia sa na 21.-ho
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
luebchenko
panenské medailonky, krokety, miešaný šalát enem aby mi vredy nenaskákali od toľkého a takého dlhého tešenia sa na 21.-ho
Lubi a vraj za mna zjes broskynu, ak ano, suhlasim s tvojim vyberom
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

Ahojte,
u mňa pripadajú v úvahu len a len kur. prsíčka, najradšej mám "na prírodno" (vyprážance dlho trávim), ale pristúpim aj na "Hradnú pani" navrhovanú karkulkou. Prílohu by som navrhovala pol na pol ryža a opek. zemiaky (al. hranolky?) a veľkú zelen. oblohu. Takže kur. prsia určite, inak sa prispôsobím.
Ďakujem a teším sa na vás!!!
Adriana
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
som to troska domotala, som si pomylila hradnu pani a panenske medailonky, nivu nemusim, takze to nie...
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

Moja objednávka:
1. Steak z kuracích prs s omáčkou z Nivy
2. Balkánsky šalát
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
ik-a
Moja objednávka:
1. Steak z kuracích prs s omáčkou z Nivy
2. Balkánsky šalát
Ja súhlasím, len som tam kurací steak s Nivou nenašla? Ak sa dá tak toto. Inak, to čo bude najpreferovanejšie, si objednávam aj ja.Aby to nebolo komplikované.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

pozit-je tam kurací steak s nivou,má ho ika+učto007,ale určite sa bude dať aj bez nivy,len to treba nahlásiť
Ešte sú brav medajlónky+Hradná pani,ešte sa dá pridať jedlo.
Ku každej porcii je dosť veľká zeleninová obloha,ak chcete extra šalát môžte to nahlásiť spolu s prílohou.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
pozit
Ahojte,
u mňa pripadajú v úvahu len a len kur. prsíčka, najradšej mám "na prírodno" (vyprážance dlho trávim), ale pristúpim aj na "Hradnú pani" navrhovanú karkulkou. Prílohu by som navrhovala pol na pol ryža a opek. zemiaky (al. hranolky?) a veľkú zelen. oblohu. Takže kur. prsia určite, inak sa prispôsobím.
Ďakujem a teším sa na vás!!!
Adriana
dovolím si pripomenúť, že tie porcie sú tak veľké, že prílohu netreba...je tam dosť oblohy...ak prílohu, tak s niekým napoly
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

O.K., ak stačí obloha, tak to je super, popr. porozmýšľam nad šalátikom. Díky za pripomienku, karkulka.
Pekný zvyšok prac. dňa!
Adriana
0 0
pozit pozit

pozit je offline (nepripojený) pozit

[quote=bepo]pozit-je tam kurací steak s nivou,má ho ika+učto007,ale určite sa bude dať aj bez nivy,len to treba nahlásiť
Ešte sú brav medajlónky+Hradná pani,ešte sa dá pridať jedlo.

bepo, kľudne môže byť aj steak, nivu milujem!!! Už som spomínala, prispôsobím sa, keď sa ukáže, ktoré jedlá "vyhrali". Bolo by dobré neskôr pripojiť anketku s jedlami a každý si zahlasuje.
Adriana
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Hups, steaky z kur.prs som už našla!!! Vytlačila som časť jed. lístku omylom na šéfovej tlačiarni.:p Priniesol mi ho a nejako sa divne usmieval. Vraj musím byť poriadne hladná. Hihihi... Teším sa na vás.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Potvrdzujem Hradnú pani - bez prílohy.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Objednala som si..mňam..vydržím do 21.12.?

Teda nieže by som bola hladná, ale teším sa na všetkých..aj tých, čo ešte nepoznám.-nie je to mimo témy, lebo aj papáničko som spomenula

Ahojte Hela
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ja tiež niečo z kuracích pŕs... napríklad tá hradná pani
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

kurací steak s nivou bez prílohy a šalátu a ku kávičke pečený ananás
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
edit... ty máš ale mlsný jazýček
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
endrju
Preferujem niečo na "prírodno". Uvádzam 3 jedlá, ktoré sa mne pozdávajú najviac:

3) Panenské medailónky (už som ich u ftáka mal, boli prudko jedlé)

Ako prílohu ku ktorémukoľvek z vybraných jedál by som si prosil dvojitú zeleninovú oblohu.

.
prosím uvedenä 3 - troječku, teším sa. obloha nemusi byť dvojitá,
teším sa.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Takže zatiaľ sú len dve jedlá-panenské medajlónky a Hradná pani,ešte sa dá pridať niečo iné ak máte chuť.Zatiaľ aktuálny zoznam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať