Zavrieť

Porady

Gmail konto

Viete mi prosim poradit ohladom gmail konta. Nemozem sa totiz prihlasit z ineho pocitaca do svojho uctu. Zo svojho pocitaca ma prihlasi, ale iba v tom pripade, ak kliknem na automaticke udaje, ked zadam meno a heslo manualne, tak mi vyhodi nespravne heslo. Uz som si kvoli tomu aj menila heslo (to bola ina tortura, kedze mi manualne zadane heslo gmail nevzal), ale stale sa problem opakuje. Kupila som si novy pocitac a neviem sa teraz prihlasit do mailu. Pripadne, existuje nejaka moznost,aby som si z konta zoznam.sk citala gmailove maily? Pomooooc. :-)
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
veronikasad Pozri príspevok
Halli, neklikaj na prihlasovacie meno, ale šípku vedla neho.
zvláštne ... rolovacie okno otvoríš iba pri kliknutí na šípku? Mne fungujú obe možnosti
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Halli Pozri príspevok
No a idem sa pohrať s nastavovaním nového "opereného" prostredia...mám rada nové veci, ale niekedy ich je naraz priveľa
ako dopadlo "ihruškanie" s PC?

Ak sa Ti nepodarilo odhlásenie, ešte je tu jedna možnosť:

na konci hl.stránky nájdeš: Posledná aktivita účtu: Pred xx minútami s touto adresou IP************** klik na Podrobnosti

Aktivita v tomto účte Táto funkcia poskytuje informácie o poslednej aktivite na tomto e-mailovom účte a o všetkých súbežných aktivitách. Viac informácií Zdá sa, že tento účet nie je otvorený na inom mieste. Môžu však existovať relácie, ktoré neboli ukončené odhlásením.
Odhlásiť všetky ostatné relácie
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Alebo stačí prepnúť do základného HTML (druhý riadok odspodu), tam odhlásenie vždy funguje.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli Pozri príspevok
Jasné zle sa vyjadrujem, si zlatá, že ma kukaš ako pokračujem... nešlo mi to ani tak...ale práve som aktualizovala operu a už to ide...do kelu, nech ma nestrašia. po toľkých rokoch som si ani neuvedomila, že bude treba niečo preinštalovavať...ďakujem Vám a pekný dník.
alla66 Pozri príspevok
ako dopadlo "ihruškanie" s PC?

Ak sa Ti nepodarilo odhlásenie, ešte je tu jedna možnosť:

na konci hl.stránky nájdeš: Posledná aktivita účtu: Pred xx minútami s touto adresou IP************** klik na Podrobnosti

Aktivita v tomto účte Táto funkcia poskytuje informácie o poslednej aktivite na tomto e-mailovom účte a o všetkých súbežných aktivitách. Viac informácií Zdá sa, že tento účet nie je otvorený na inom mieste. Môžu však existovať relácie, ktoré neboli ukončené odhlásením.
Odhlásiť všetky ostatné relácie
som Vám napísala, že už to všetko fungieren ...len som si dala nové pozadie a nastavila okna, mám velikánsky monitor tak dík ešte raz, všetko je o.k.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať