Zavrieť

Porady

Potrebujem povolenie na predaj bylinnych vyrobkov na chudnutie ?

Rozmyslam nad rozbehnutim eshopu s bylinnymi vyrobkami na chudnutie, ktore budem importovat pravdepodobne z Ciny. Potrebujem nejake povolenie ci mi staci iba prelozeny navod na pouzitie ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    chodel Pozri príspevok
    Rozmyslam nad rozbehnutim eshopu s bylinnymi vyrobkami na chudnutie, ktore budem importovat pravdepodobne z Ciny. Potrebujem nejake povolenie ci mi staci iba prelozeny navod na pouzitie ?
    [QUOTE=chodel;1657042]dakujem za presmerovanie, ale ja potrebujem vediet ci mozem predavat tabletky zalozene na prirodnej baze ako napriklad Vigrx Plus, ktory sluzi na zlepsenie erekcie/QUOTE]

    Tak na co sa vlastne pytas?
    Tak ,ako si lekaren nemoze otvorit hocikto,bez prislusneho vzdelania a bez prisnych povoleni,tak nemoze hocikto predavat lieky,ci lieciva cez e shop.
    Taktiez sa mozu predavat iba lieky, ktore maju povolenie a su schvalene na predaj na Slovensku . (ci v danej krajine)


    Všetky internetové lekárne však musia mať za sebou klasickú „kamennú" lekáreň ako garanciu správneho zaobchádzania s liekmi v súlade s požiadavkami lekárenskej praxe. Zásielkový predaj jej schvaľuje príslušný samosprávny kraj po splnení prísnych podmienok, ktoré sú definované v zákone o liekoch a zdravotných pomôckach. Súčasťou povolenia je aj kladný posudok Štátneho ústavu pre kontrolu liečív

    .http://profit.etrend.sk/archiv-profi...ly-biznis.html
    http://www.sme.sk/c/5570968/vyhody-n...-internet.html

    chodel je offline (nepripojený) chodel

    chodel
    dakujem za presmerovanie, ale ja potrebujem vediet ci mozem predavat tabletky zalozene na prirodnej baze ako napriklad Vigrx Plus, ktory sluzi na zlepsenie erekcie

    Potrebujem povolenie na predaj bylinnych vyrobkov na chudnutie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.