Zavrieť

Porady

platba za prihlášku cez internetdobrý deň prosím vás potrebujem pomoc... mohli by ste

dobrý deň prosím vás potrebujem pomoc... mohli by ste mi poradiť.. platila som za prihlášku na VS a teraz neviem že či stačí ako potvrdenie za zaplatenie printscreen. prosim poradte mi niekto dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To sa musis spytat priamo na VS, ci ti to uznaju...Ako to mame vediet?

    Ak nie,posli im kopiu vypisu z banky,ostatne udaje si mozes vymazat


    ...zaujimavy nadpis , ten dal urcite zabrat...

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ja som na cokolvek na VS vzdy pouzil vytlaceny vypis z internet bankingu, minuly rok aj sestra k prihlaske a vzdy to akceptovali

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Ja mám pri platbe cez IB možnosť zafajknúť položku: "Poslať potvrdenku na mail", alebo tak nejak a neni problém si to potom vytlačiť. Manželke do školy to stačilo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Printscreen nie je smerodajný (ten si môže urobiť ktokoľvek), zato výpis z účtu je už smerodajný a overiteľný - sú tam všetky zúčtovacie dáta a údaje.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Myslim si, ze aj vypis nieje problem urobit, (samozrejme ten z NETu nie original z banky).
    V skole chcu bud sek, alebo vypis z uctu

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    jj, neviem ako v inych bankach, ale vo VUB je pri platbe cez IB zaslat potvrdenku, ale ta potvrdenka je obycajny text, takže to si kludne mozes napisat vo worde, takze ....

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Fero11 Pozri príspevok
    jj, neviem ako v inych bankach, ale vo VUB je pri platbe cez IB zaslat potvrdenku, ale ta potvrdenka je obycajny text, takže to si kludne mozes napisat vo worde, takze ....
    Ten text mozes napisat, ale ako odosielatel je tam banka a to sa neda (tak lahko) sfalsovat.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Keď sa na to pozerám, z tohto pohľadu, tak zfalšovateľné je jednoducho úplne všetko.
    Veď aj potvrdená poukážka z pošty tam má iba vytlačený nejaký text ktorý sa dá napísať vo Worde.

    Takže podľa mňa s prihláškou treba poslať vytlačené čokoľvek, oni by mali byť schopný si skontrolovať či platbu prijali alebo nie.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    2 TomasHC
    Pisal som .... neviem ako je v inych bankach, ale vub ti posle ako potvrdenku obycajny html subor (odosielatel tam nikde nevystupuje), cize je to holy text kde si mozes editovat cokolvek a vytlacit to, podla mna to nie je ziadny doklad, len info pre teba, ze platba skutocne prebehla.

    2 jelalim
    pouzkazku z posty je tiez mozne sfalsovat, ale potrebujes zrejme asi ich peciatku

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Peciatky na poukazkach funguju len na malych postach na dedinach.

    Na normalnych postach uz asi 10 rokov peciatky nepouzivaju vobec.
    Iba vam vytlacia datum uhrady, podaciu postu a nejake cislo.

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Fero11 Pozri príspevok
    Pisal som .... neviem ako je v inych bankach, ale vub ti posle ako potvrdenku obycajny html subor (odosielatel tam nikde nevystupuje), cize je to holy text kde si mozes editovat cokolvek a vytlacit to, podla mna to nie je ziadny doklad, len info pre teba, ze platba skutocne prebehla.
    Ale odosielatelom toho mejlu je banka, v pripade CSOB to je "AdminTBS@csob.sk", a to sa neda (lahko) beznemu uzivatelovi sfalsovat.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.