Zavrieť

Porady

*fdf súbory

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ahojte,
prosím Vás nevedel by mi niekto poradiť, prečo keď vyplním Daň.priznanie na str. www.drsr.sk a zadám "Tlač dokumentu" dá mi na obrazovku buď prázdny-nevyplnený dokument (pritom je vyplnený) alebo mi ho nevytlačí kvôli tomu,že súbor nemá podporu "fdf"? Mám nainštalovaný Acrobat Reader X , keď zadám "tlač" mám tam len príponu súboru v "pdf", "fdf" tam nie je, tým pádom mi z tejto stránky nechce tlačiť.
Čo mám urobiť vo svojom PC?
Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... ešte otázka: verziou 9.4 akou ? En, Sk, ...
9.4 SK.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ďakujem Vám, ste všetky zlaté,že mi chcete pomôcť, budem skúšať aj nemožné...
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Lenka1979 Pozri príspevok
Používam Mozillu. Môže to byť aj v tom?
Lenka, kuk

http://www.porada.sk/1099990-post12.html
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Lenka, skús ešte raz stiahnuť, odtiaľ http://get.adobe.com/cz/reader/otherversions/
Tu nájdeš pokyny ako si máš vybrať verziu http://www.kros.sk/Reader
Ešte raz ťa idem "nahlodať" na tú krosovskú verziu. Ja v ňom vypĺňam len DP, inak používam MRP.

Marti, ja tiež idem cez Mozillu. Mám pocit, že asi aj v prehliadači sa možno má niečo nastaviť.
1 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Marína Pozri príspevok
Aj tu http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...a/prirucka.pdf

Lenka, keď sa ti ten prázdny dokument otvorí, tiež sa ti nad ním otvorí lišta, myslím, že žltá. Ak áno, klikni na ňu vpravo a tam máš voľby, či povoliť otvorenie dokumentu raz alebo vždy. Zaklikni to. Nepamätám si presný názov textu.

Marína ďakujem za radu! už som chcela volať technika aby mi tiež s tou novu verziou acrobatu niečo urobil. Vďaka tebe som to zvládla! Teraz aby bola účtovníčka aj PC technik.
A nevieš mi ešte poradiť ako to mám dať do slovenského jazyka? je to v angličtine...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
anna81 Pozri príspevok
... ako to mám dať do slovenského jazyka? je to v angličtine...
potom si si nestiahla slovenskú verziu...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Pozri priložený súbor, takúto verziu 9.4.2 používam ja(krok 3). Krok 1 si vyber, aký operačný systém používaš.
printscreen_adobe 9.4.2.jpg  
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Mam to odinštalovať a nainštalovať znova v slovenskom jazyku? (keď som to chcela preinštalovať, tak mi vypísalo, že už je nainštalovaný...)
alebo sa ten jazyk da zmeniť niekde v tom nainštalovanom?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
anna81 Pozri príspevok
Mam to odinštalovať a nainštalovať znova v slovenskom jazyku? (keď som to chcela preinštalovať, tak mi vypísalo, že už je nainštalovaný...)
alebo sa ten jazyk da zmeniť niekde v tom nainštalovanom?
odinštalovať (a reštartovať PC) a znova naištalovať.
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Stefan2005 Pozri príspevok
odinštalovať (a reštartovať PC) a znova naištalovať.
a nestratia sa mi údaje ktoré tam už mám?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
anna81 Pozri príspevok
a nestratia sa mi údaje ktoré tam už mám?
Bavíme sa o Adobe Reader, však ? Ukladáš si svoje PDF.súbory od adresára prehliadača (čo je neštandardné) ? Ak áno, tie si ich zazálohuj, ak ich ukladáš inde, nemusíš mať obavy.
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

áno, ide o adobe reader x
a prečo je to neštandardné? vyplním daňové priznanie na drsr, a potom ho uložím do tlačového súboru. ak tam chcem potom niečo doplniť alebo opraviť, len tento uložený súbor znova vložím do prázdneho tlačiva na drsr a mám predvypísané tlačivo.

tak ja nejdem radšej špekulovať a slovenskú verziu nainštalujem až po odovzdaní všetkých DP. ak by sa mi tam teraz stratili údaje, to by "veľmi bolelo"

zatiaľ ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať