Zavrieť

Porady

Plastove dvere

Dobry den! Chcel by som vediet Váš názor na plastové dvere predávane hypermarketoch.Cena tychto dveri su ovela lacnejši ako predavane u vyrobcov plast. okien a podla vas aj kvalita?U vyrobcov okien som nasiel za cenu 1000 eur kym hornbachu a baumaxe uz za 150tie obycajne ale za 300 eur uz vyzerali celkom fajn .Co vy na to?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    petrus19711 Pozri príspevok
    Dobry den! Chcel by som vediet Váš názor na plastové dvere predávane hypermarketoch.Cena tychto dveri su ovela lacnejši ako predavane u vyrobcov plast. okien a podla vas aj kvalita?U vyrobcov okien som nasiel za cenu 1000 eur kym hornbachu a baumaxe uz za 150tie obycajne ale za 300 eur uz vyzerali celkom fajn .Co vy na to?
    V hypermarketoch tento typ tovaru nedoporučujem kupovať- kvalita je nulová...- jedine tak keby si to potrebovala niekde na hospodársku budovu alebo tak, ale do bytu alebo na barák určite nie...

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    aj tie za 400_500 eur ved tiez vyrabaju ti co plastove okna neviete preco je taky velky cenovy rozdiel?

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    petrus19711 Pozri príspevok
    aj tie za 400_500 eur ved tiez vyrabaju ti co plastove okna neviete preco je taky velky cenovy rozdiel?
    jednoznačne v kvalite...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Tie hypermarketové sú slabo zabespečené dajú sa vypáčiť tak že sa do nich silnejší chlap oprie.Tepelné straty takýchto dverí sú tiež vysoké.Môžu rosiť už pri plusových exteriérových teplotách.Pánty,ani kovanie sa nedajú pri sadnutí doštelovať.

    ado32 je offline (nepripojený) ado32

    ado32
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    V hypermarketoch tento typ tovaru nedoporučujem kupovať- kvalita je nulová...- jedine tak keby si to potrebovala niekde na hospodársku budovu alebo tak, ale do bytu alebo na barák určite nie...
    tie su tak dobre kurat na drevaren, urcite nie na rodinny dom, problem je v kvalite mat. a rohy nie su zvarene ale len spojene rohovnikom, nedoporucujem kupot ak ano tal treba ratat, ze to dlho nevydrzi

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    japreto chcem len take lacne lebo zatym mam taku maly predsien a tepelna stata by nevadila skor na okrasu a podruhe cena

    magno je offline (nepripojený) magno

    magno
    Jedny take sme nahadzovali na vyrobu a nikdy som nevidela tak kraaaasne namzrnute dvere.Takze rozhodne neodporucam.Je to sice lepsie ako zaves,ale ako plnohodnotne dvere sa to urcite pouzit neda.

    12janci12 je offline (nepripojený) 12janci12

    Svet je čím ďalej čudnejší. Vadí mi, že ak rozprávam spisovne, tak mi ľudia nerozumejú, že ja nerozumiem tej spúste angličtiny čo miešajú do slovenčiny, vadí mi reklama na každom kroku. Nerozumiem ľudom čo si myslia že peniaze sa "zarobia" nejakým vkladom do fondu či akcií a nie prácou. Ďakujem ľuďom čo sú ešte stále normálny a bojujú za správne veci. ...viac 12janci12
    Nám boli núkať dvere čo som potom videl v hyperpredajniach. Rozdiel bol v tom, že boli vyrábané v Turecku z plastových odpadov. Tie dvere nemali profil v ktorom by boli vzduchové komory na tepelnú izoláciu, ani kovové výstuhy. Ešte som sa dobre nasmial, lebo v reklame mali napísané, že sú to dvere z "masívneho plastu". Ten plast bol potiahnutý fóliou kvôli farbe, nakoľko v priereze nebol biely. Rohy samozrejme neboli tiež fixované, zámok pochybnej kvality atď. Inými slovami zbavovali sa takto plastového odpadu. To si kúpi naozaj len veľmi ale veľmi naivný a neznalý človek. Keby boli lacné veci dobré, predávali by sa len tie..........Rozprával som sa aj s človekom čo také dvere montoval, rozpadli sa im ešte pri montáži.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ale je chore aby plastove dvere nech aj z rehau stali 1200 eur. Ved len ta blba vypln stoji 600 eur. Ako to ze pocas krizy kupili ludia eurodvere za 700 eur a teraz nedostanem od tej istej firmy na tie iste dvere ponuku pod 1200?

    petrus19711 je offline (nepripojený) petrus19711

    petrus19711
    takze teraz je zase umelo predrazene a nie kvalitu platis len chamtivost vyrobcov a predajcov

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Vie mi niekto poradit ako z vonka balkona zaistit balkonove dvere, aby sa neotvarali ? ten cuplik pri klucke z umelej hmoty je vydraty..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.