Zavrieť

Porady

Malovanie obrazov

Dobry den
Mala by som otazku ohladom podnikania s malovanim obrazov( + malovanie roznych motivov na steny). Myslite si ze by sa s tym dalo uzivit?
Moja predstava je taka, ze namalujem nejaky obraz a nasledne ho ponuknem cez moju web stranku dalej na predaj, ide len o to ze som amaterka ktora nema ziadnu skolu s umeleckym zameranim...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    caco je offline (nepripojený) caco

    caco
    to že si amatérka je jedno ak dobre maluješ.ja som si kedysi privyrábal malovaním krajiniek, i ked to bolo občas ubíjajúce malovať ten istý obraz(y) dookola,ale aspom to šlo rýchlejšie .za vyskúšanie nič nedáš a možno sa chytíš.
    držím palce

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Vo vacsich mestach sa taketo obrazy umiestnuju v kaviarnach, salonoch krasy a podobnych zariadeniach a majitel pripadnym zaujemcom vie sprostredkovat kupu. Mozno by ti to pomohlo, skus.

    obraz123 je offline (nepripojený) obraz123

    obraz123
    dakujem za odpoved, a aj za podporu
    este by ma zaujmalo, ze ako to mam riesit ked nieco predam, mam podpisat kupnopredajnu zmluvu?

    caco je offline (nepripojený) caco

    caco
    obraz123 Pozri príspevok
    dakujem za odpoved, a aj za podporu
    este by ma zaujmalo, ze ako to mam riesit ked nieco predam, mam podpisat kupnopredajnu zmluvu?
    noo ja som predával len ako súkromná osoba,ale nieje problém si kúpiť výdajkové-predajné bločky a ak by niekto chcel,tak mu vypíšeš. dan sa platí alebo platila ked je ročný zisk vyžší ako 5 násobok životného mimima.aspom to tak bolo v roku 2008,teraz neviem treba si zistiť.
    predaj cez internet je dobrá volba,treba si tam dať aj možnosť malovania na zákazku.občas si ludia vymyslia namalovať kraviny,ale ako sa hovorí-náš zákazník náš pán a peniaze za kravinu potešia tiež
    držím palce

    obraz123 je offline (nepripojený) obraz123

    obraz123
    Este by som mala jednu otazocku.
    uz mam hotovu stranku, ale teraz pri registraci do katalogov, chcu odomna vsetci ico,dic .... vysvetluju to tym ,ze na mojej stranke ponukam obrazy na predaj, ze je to firemna stranka. Len ide o to ,ze ja som normalne zamestnana uplne v inej sfere, a pokial nezistim ze to ako tak pojde tak nemam moc zaujem si vybavovat zivnost, ide mi len o to ci s toho nemozem mat nejake problemy???
    alebo sa treba zaregistrovat na zivnostenskom urade?
    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.