Zavrieť

Porady

mozem mat vodicak ??

P43ck

P43ck je offline (nepripojený) P43ck

P43ck
cawte mam 14 rokov ...... ja mam tupozrakost na lavom oku (+ 4,5) .... prave oko nemam tupozrake ale vidi mierne horsie (+ 1,5) ..... vsade citam ze pri tupozrakosti sa moze mat vodicak ak je to druhe oko zdrave ze vidi na 100% ... tak ja neviem ci moje druhe oko vidi na 100% .... vidim na nho dobre a u doktora s nim precitam skoro vsetko ... akurat mozno v poslednom riadku sa par pismenok pomylim ...... aj v normalnom zivote ked ideme s rodicmi v aute tak vidim na cestu v pohode a myslim si ze kludne by mi mohli dat vodicak ...... ale predsa len mam tu pochybnosti .... cize ak mam na tupozrakom oku +4,5 a na tom normalnom +1,5 tak mi djau vodicak ??
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
P43ck

P43ck
ja len uvazujem ze ked budem mat 18 rokov tak len klasicky vodicak B - amater .... je to uz len 3 a pol roka cize sa asi vela veci nezmeni ......
pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
P43ck môže sa toho zmeniť veľa, opýtaj sa na to svojho očného... ale ja v tom problém nevidím... poznám osobu čo nevidí do diaľky a má 9 dioptrie na oboch očiach...a vodičák má
Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Ice dive
nad operáciou laserom si neuvažoval...? si ešte mladý a zdravotná poisťovňa by ti to mohla preplatiť...

aj ja poznám jednu pani, ktorá na jedno oko nevidí vôbec (úraz v detstve) a v pohode si spravila vodičák a šoféruje... skús sa na to spýtať tvojho očného, ktorý by ti mal vedieť povedať, či v tvojom prípade si môžeš spraviť vodičák... v podstate ti bude musieť urobiť aj vyšetrenie, keď budeš o vodičák žiadať...
Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Chobot
P43ck Pozri príspevok
cawte mam 14 rokov ...... ja mam tupozrakost na lavom oku (+ 4,5) .... prave oko nemam tupozrake ale vidi mierne horsie (+ 1,5) ..... vsade citam ze pri tupozrakosti sa moze mat vodicak ak je to druhe oko zdrave ze vidi na 100% ... tak ja neviem ci moje druhe oko vidi na 100% .... vidim na nho dobre a u doktora s nim precitam skoro vsetko ... akurat mozno v poslednom riadku sa par pismenok pomylim ...... aj v normalnom zivote ked ideme s rodicmi v aute tak vidim na cestu v pohode a myslim si ze kludne by mi mohli dat vodicak ...... ale predsa len mam tu pochybnosti .... cize ak mam na tupozrakom oku +4,5 a na tom normalnom +1,5 tak mi djau vodicak ??
Poznám ľudí, čo majú väčšie dioptrie a VP majú. Nerob si starosti - prinajhoršom budeš mať podmienku nosenia okuliarov pri vedení mot. vozidla.
P43ck

P43ck
diki sa povzbudive spravy ... este sa spytam ocneho v maji idem na kontrolu .... ale k tim 9 dioptriam ... tak ona ma deviatky okuliare ale nema tupozrakost cize okuliare jej zrak napravia a kedze ja mam tupozrakost na jednom oku tak mi to nenapravuju ani okuliare ...... ale mate pravdu uz to neriesim mal by osm dostat a este sa spytam aj ocneho ..... a laserova operacia je pri tupozrakosti nanic .... lebo upravi zrak len o troku a aj tak tam tupozrakost ostane
kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

kaco11
prepáč, máš 14 rokov. Aký vodičák chceš? na auto? v 14 tich? dovtedy sa ešte môže veľa vecí zmeniť, nemyslíš? Nič v zlom
olap11

olap11 je offline (nepripojený) olap11

olap11
čo ti povedla nato očna prosím ta ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.