Zavrieť

Porady

preplnený disk alebo vírus

Zdravím!
V poslednej dobe mam problem s PC. Stale mi hlasi, ze mam plny C disk. Nedaju sa mi ukladat na C nijake dokumenty a neda sa mi casto ani nacitat internet. Vypisuje mi, ze je chyba kodovania obsahu... Ked som volala do firmy kde maju na starosti internet, tak mne sa na net pripojit nedalo ale ten pan mi povedal, ze tam u nich vidi, ze moj PC stahuje data plnou rychlostou a to dokonca aj vtedy,. ked som mala vypnuty PC. Spistila som si antivirusovy program a vyskocili mi tam nejake virusy, ktore som dala do truhly. Problem je ten, ze stale mi hlasi, ze disk C je plny. Ja uz fakt neviem co s tym...
Usporiadat
rentoonn rentoonn

rentoonn je offline (nepripojený) rentoonn

niečo podobné robil aj mne vírus,ktorý som vymazal ale potom som nevedel kde sa ukladalo to čo mi zaplnilo disk. Nakoniec som zistil, že sa mi to uklada do C/Windows/TEMP ta zlozka mi zaberala 8GB tak sa pozri tam kolko to zabera a vymaz to ... ale odporučujem program CCleaner
0 0
Marsyl Marsyl

Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

Dakujem vsetkym. Disk som vyčistila a niektore subory som dala na iny disk. Cize teraz tam mam volne miesto asi 4 GB. Ale ten problem, ze internet stale nieco stahuje do PC bez mojho pricinenia mam stale. S tym neviem co.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
4GB volného miesta je strašne moc málo odporúčam min 10-12 GB.Skontrolujte si zložku spúšťané ,spustené programy pri štarte PC.Vypnite nezmysli.Toto robia programy a trójske kone ktorých je na detských weboch ako maku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať