Zavrieť

Porady

e-shop s oblecenim

Zdravim vas mili poradaci,
ja som tu nova a k tomuto foru prisla tak, ze som hladala na nete neake info, pretoze by som si chcela zalozit e-shop s handrickami. A mozno by som chcela aj troska poradit ak by to slo. Ci je to dobry napad v dnesnej dobe ked je tych e-shopov uz tolko a hlavne s oblecenim, akurat mozno troska problem je v tom ze este nemam celkom rozmyslene ci predavat znackovy tovar, alebo len klasicke handricky ake kupite hocikde, pripadne nejake dovozove anglicke znacky (outlet). Iba viem ze chcem aby to bolo oblecenie a k tomu doplnky. Zatial som este len v procese vymyslania a rozmyslania , snazim sa to dat nejak dokopy, rozmysliet si co by bolo vyhodnejsie. Zatial mam pracu a toto by som chcela mat popri zamestnani. Bola by som vsak rada keby sa mi to podari rozbehnut natolko, aby som prave toto mala ako hlavnu pracovnu napln Neviem vsak ci niesom moc velky optimista. Mam si napriklad spravit prieskum u ludi, alebo prieskum trhu? Ake znacky su uprednostnovane, alebo ake sa najviac predavaju, pripadne naopak, zistit co tu este nemame? Bola by som vdacna za kazdy vas nazor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    dá sa. Ale priprav sa, že budeš potrebovať dať dosť do reklamy, aby si uspela.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.