Zavrieť

Porady

Zasielanie balikov do ČR na dobierku

Ahojte,

viete mi niekto poradiť cez koho zasielať baliky na dobierku do Českej Republiky bez toho aby som si musel zakladat ucet v Ceskej Banke? Viem , že tu už asi boli podobne temy len to neviem najsť tak sa voper odspravedlňujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    padro Pozri príspevok
    len u tych kurierov to stoji tolko ze ked to pojdes zaniest sam tak ani vela nepreplatis
    Ale keď to astonmedia chce expresne a ešte na dobierku.... zadarmo mu to nikto nespraví. Ak to chce mať lacno, môže poslať cez poštu.

    Ja som kupoval pneumatiky z ČR na dobierku a pri nákupe nad 100 EUR hradil dopravu predávajúci. Ak posiela často, možno kuriérske služby dajú nejaké individuálne ceny.
    Dakujem za odpoved:-) O poste viem aj som to takto posielal len postou cestuje balik do ČR tusim tyzden ( skoro ako do Kambodze a nie do susedneho statu). Potrebujem tu dobu skratit a preto hladam ine moznosti.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    astonmedia Pozri príspevok
    Ahojte,

    viete mi niekto poradiť cez koho zasielať baliky na dobierku do Českej Republiky bez toho aby som si musel zakladat ucet v Ceskej Banke? Viem , že tu už asi boli podobne temy len to neviem najsť tak sa voper odspravedlňujem.
    Aj kuriérske firmy ponúkajú doručovanie na dobierku. Volá sa to Collect on Delivery (COD). Ponúka to napr. UPS:

    https://www.sps-sro.sk/sk/nav/medzin...reprava/sluzby

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    len u tych kurierov to stoji tolko ze ked to pojdes zaniest sam tak ani vela nepreplatis

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    chobot chapem ako si to myslel... ked je velky shop tak urcite maju dobre zmluvy ale ja som sa pokusal o nieco a tie ceny to bolo neskutocne, to by sa muselo fakt vela posielat aby bola dobra cena.

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    Jednoznacne cez postu, chce to sice dost vypisovaciek, ale hlavna nevyhoda je ze nevies presne urcit cielovu sumu v czk, nakolko Ty musis uviest pri odoslani sumu v eurach.
    Kurz sa moze vyrazne zmenit, a zalezi na poste (myslim ze v CR to prepocitava posta Breclav) aky kurz pouzije (moze to byt plus/minus jeden den).

    dilla je offline (nepripojený) dilla

    dilla
    posielam 1. triedou do ČR na dobierku a úplna spokojnosť. Zásielka tam je za 4-5 dní.

    Jediný problém vzniká ak balík nepreberú

    Zasielanie balikov do ČR na dobierku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.