Zavrieť

Porady

Usporiadat
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

..môj syn mal FJ tak snád dobre,je v pohode ako inokedy
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
lavanda Pozri príspevok
No teda, úroveň externého testu úrovne B2 z AJ dnes bola na milú Jarmilu, oveľa ťažšia ako po iné roky. Čo hovorili vaše maturujúce deti? Som zvedavá na výsledky...
Ten môj je z toho na nervy.
0 0
danielko danielko

danielko je offline (nepripojený) danielko

... a dnes ešte matematika ...
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Občas by možno bolo vhodné pretestovať aj vyučujúcich......pred rokom som na webovej stránke školy, ktorú navštevuje syn (podotýkam súkromná, cashujem každý mesiac, vrátane prázdnin) našla toto: "Vážený rodičia, pozívame vás na triedny aktív....." fakt nesrandujem, mám to niekde doma vytlačené.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vážený rodičia, pozívame vás na triedny aktív.....
Malá chibyčka krási
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lavanda Pozri príspevok
No teda, úroveň externého testu úrovne B2 z AJ dnes bola na milú Jarmilu, oveľa ťažšia ako po iné roky. Čo hovorili vaše maturujúce deti? Som zvedavá na výsledky...
Niektorí maturanti poznali odpovede z angličtiny skôr
Maturity sprevádza škandál. Študenti tvrdia, že správne odpovede z anglického jazyka poznali ešte pred písomkou. Večer predtým vraj kolovali na internete.

Študenti nám poslali niekoľko mailov, v ktorých tvrdia, že správne odpovede z angličtiny si maturanti posielali v internetových diskusiách ešte pred písomkou. Niektorým stredoškolákom sa tak zrejme kráčalo na skúšku dospelosti oveľa ľahšie.

Odpovede, ktoré kolovali na internete sme porovnali s tými, ktoré po písomkách zverejnil Národný ústav certifikovaných meraní. Tento dokument nie je jediný. Denník SME má od študentov k dispozícii aj odpovede, ktoré doteraz ústav oficiálne nezverejnil.

Či správne odpovede z maturitnej angličtiny skutočne unikli, objasní až polícia. Ministerstvo školstva totiž pravdepodobne čoskoro podá trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Mnohí študenti sa teraz obávajú, že si maturitu z angličtiny budú musieť zopakovať.

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...nali-skor.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Niektorí maturanti poznali odpovede z angličtiny skôr
Maturity sprevádza škandál. Študenti tvrdia, že správne odpovede z anglického jazyka poznali ešte pred písomkou. Večer predtým vraj kolovali na internete.

Študenti nám poslali niekoľko mailov, v ktorých tvrdia, že správne odpovede z angličtiny si maturanti posielali v internetových diskusiách ešte pred písomkou. Niektorým stredoškolákom sa tak zrejme kráčalo na skúšku dospelosti oveľa ľahšie.

Odpovede, ktoré kolovali na internete sme porovnali s tými, ktoré po písomkách zverejnil Národný ústav certifikovaných meraní. Tento dokument nie je jediný. Denník SME má od študentov k dispozícii aj odpovede, ktoré doteraz ústav oficiálne nezverejnil.

Či správne odpovede z maturitnej angličtiny skutočne unikli, objasní až polícia. Ministerstvo školstva totiž pravdepodobne čoskoro podá trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Mnohí študenti sa teraz obávajú, že si maturitu z angličtiny budú musieť zopakovať.

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/dom...nali-skor.html
nesúhlasím, ako k tomu prídu tí ktorí to robili seriozne. opakonanie tiež stojí nejaké peniaze, majú si zabezpečiť systém tak aby sa také veci nediali.aj keď v tejto Banana republik je možné sve
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mne syn vravel, že NJ testy boli ťažké, že aj dobrí nemčinári mali problém s pochopením textu, ktorý im bol čítaný a nadväzovali otázky naň. No počkáme si, ako to dopadne, uf, uf...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Aj dcéra vravela , že B2úroveň anglický jazyk bola naozaj ťažká- akustika v triede hrozná, pri prvých slovách- textu na počúvanie myslela, že pustili Káčera Donalda... Ale zas čo sa týka slohov- bola veľmi spokojná s témami - ledva stačil papier ....
Nuž teraz už len chystať sa na ústne maturity.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Testy z angličtiny nebudú musieť študenti opakovať http://www.sme.sk/c/5813403/maturitn...-opakovat.html
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojenkovia, ďakujem všetkým, ktorí statočne trimali palčoke..bolo veru treba!..ste úžasní...a ja som rada, že aj mne ste držali...cmuky vám..
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

A ako?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..slovina je za vodou!.., ...anglina neviem,ale neprepadnem hádam...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Šikovna
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak to tí naši maturanti zvládli a môžu sa venovať učeniu na ústne. Môj vnuk mi vravel, že z nemčiny sa mu to zdalo ľahšie.
Chúďatá tí angličtinári, ktorí budú musieť opakovať.
V našej spoločnosti je to bohužiaľ tak, že vládnu peniaze a doplatia na to deti.

Teraz som sa dočítala, že písomky a jazyka anglického sa nebudú opakovať
Naposledy upravil verkaz : 18.03.11 at 16:36
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať