Zavrieť

Porady

Oci, blahoželáme

Milý náš Jozef, chcem Ti zablahoželať k Tvojim narodeninám, želám Ti od všetkých Tvojich detičiek, ktorých Ti Pán Boh nadelil a ktoré si s láskou prijal veľa ich lásky.
Ja Ti želám za nás Poraďákov veľa zdravia, veľa duševných síl pri Tvojej práci, veľa fyzických síl, aby si nielen uživil svoju rodinku, ale aby si sa cítil naďalej mužom roka v svojej rodine. Zaslúžiš si nielen úctu a lásku svojej rodiny, ale i našu.
Chryzantéma.JPG  
k19 vysoká ľalie.JPG  
košík kvetov.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beba je offline (nepripojený) Beba

    Beba
    Pripájam sa k blahoželaniu a prajem zo srdca veľa-veľa šťastia, zdravia a pohody, veľa úspechov, trpezlivosti a elánu v práci i osobnom živote a ďakujem za pomoc všetkým poraďákom.

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Všetko najlepšie a hlavne veľa zdravia Tebe aj celej rodinke.
    Naposledy upravil lejka : 19.02.08 at 21:21

    Oci je offline (nepripojený) Oci

    Oci
    Ďakujem za pekné, milé blahoželanie. Urobili ste mi veľkú radosť.
    Na Porade sa cítim príjemne, je to zásluha vás všetkých. Ďakujem za všetky rady, vedomosti, ktoré som na Porade získal, či už priamo, alebo nepriamo. Vzácne je na tom to, že ich človek nájde vtedy, keď ich práve potrebuje. Milé sú i mimopracovné veci ako napríklad táto.

    Prajem nám, všetkým Poraďákom, úspešné zavŕšenie roka 2005. V nasledujúcom roku želám splnenie všetkých túžob (i tých tajných), pevné zdravie, pracovnú pohodu, čas pre svojich najbližích a priateľov. Želám všetkým veľa lásky. Aby ste jej veľa dostávali, aby ste jej veľa rozdávali. Všetkým mužom potriasam rukou, Vlaste a všetkým ženám posielam veľkú pusu.
    Požehnaný rok 2006.
    Jozef

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.