Zavrieť

Porady

spolupraca s fy Global Web Europe s.r.o. Bratislava-neg. skusenost

Dobry den,
chcela by som Vas poprosit, ma niekto z Vas skusenost so spolupracou s touto firmou?
Pre uvedenu spolocnost som na zaklade dohody o vykonani prace zrealizovala preklad web stranky do CJ...Nasa spolupraca bola takmer bezproblemova, odhliadnuc od oneskorenych reakcii z ich strany v pripade nutnej konzultacie, az do momentu, ked sa zacalo jednat o uhradu odmeny za vykonane sluzby...
Po termine splatnosti a po 2 tyzdnovej ignoracii mailov a telefonatov nakoniec spol. vyplatila urcitu ciastku (asi 1/2), no vo mne vzbudila velku nedoveru a pochybnosti o ich serioznosti.

Budem rada, ak sa ozve niekto, kto ma podobne skusenosti so spominanou spol.

(PS: Povodny prispevok som upravila z dovodu, ze prave dnes po mensom "cirkuse" mi bola vyplatena cast dlhovanej sumy).
Naposledy upravil gabriska : 25.03.11 at 11:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vilo1070 je offline (nepripojený) vilo1070

    vilo1070
    Ja mam s nimi tiez problem s uhradenim faktury. S kym sa Vam podarilo komunikovat? Mne sa totiz nedari im ani dovolat. Mozete napisat tel. kontakt a email na ktory aspon reaguju? S kym sa Vam napokon podarilo skontaktovat, ze Vam aspon 1/2 uhradili? Dakujem.

    vilo1070 je offline (nepripojený) vilo1070

    vilo1070
    Gabriska: Znovu Vas chcem poprosit o radu, na koho sa v tejto firme nakontaktovat, stale sa mi totiz nepodarilo sa s nimi ani len spojit. Zvazujem vymahanie zavazku sudnou cestou, ale rad by som sa pred tym s nimi aspon spojil. Prosim poradte. Dakujem.

    gabriska je offline (nepripojený) gabriska

    gabriska
    Vilo, pisala som Vam do odkazov, nakolko vam nemozem poslat sukromnu spravu...Dajte mi na seba psm kontakt, na skype alebo email al. pod.

    vilo1070 je offline (nepripojený) vilo1070

    vilo1070
    Prepacte, som tu novy, myslel som, ze na odkaz mi pride nejaky mail s upozornenim, ale prisiel mi az na Vas dalsi prispevok.
    Kontakt na mna: vilo(zavinac)zoznam.sk
    Dakujem.

    spolupraca s fy Global Web Europe s.r.o. Bratislava-neg. skusenost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.