Zavrieť

Porady

Odstúpenie od zmluvy bez poplatkov Zlaté stránky-Mediatel

Pekný deň prajem !

Rád by som sa informoval či som v práve ja alebo druhá strana registroval som firemný profil na Zlatestranky.sk a na stránke som našiel iba obchodné a internetové podmienky dlhé jak....a aj cenník ale na Banner reklamu ktorá ma nezaujíma.
A takže som sa registroval s dúfaním že snáď všetko prebehne pohode obyčajne ako na iných stránkach.

A to myslím tak pri registrácií som nenašiel o akú cenu sa jedná,
a potom som neevidoval ani email ani bežnú poštu a potvrdenie o registrácií a dohode o poskytnutých službách. A ďalšie nezvyklé jednanie pokladám za aktivovanie profilu bez uhradenia služieb.
A keď som dostal poštu na upomienku 150€ na ktorú som reagoval emailom že chcem odvolať objednávku tak na to my poslali poštu ako bežný dopis čo by som čakal nejako uložený a hlavne aby bolo jasne vidno o akú sumu sa jedná a pointu dopisu.
V ktorom bolo napísané že mám zaplatiť 30% z ceny služby v CENE 100€ čo je vlastne blbost

Rád by som dospel k riešeniu aby som nemusel zaplatiť nič alebo aspoň minimálnu hodnotu a nie 100 €.

Ďakujem moc za venovaný čas a ohlasy na riešenie.
Naposledy upravil arizona : 26.03.11 at 19:27 Dôvod: uprava,vymazanie reklamy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    qwertzo je offline (nepripojený) qwertzo

    qwertzo
    fuu neviem kto je v prave, ale preto take registracie robim cez 10 minutovy email http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
    A ked je niejaky problem posielaju postu na neexistujuci email. A pokial riesia nieco s postou jednoducho odpoviem ze som sa neregistroval JA co o domna chcu ... nech to zrusia... ale poviem ti je to riadne svinstvo zachvilku budeme platit aj za prispevok na porade.sk he

    Odstúpenie od zmluvy bez poplatkov Zlaté stránky-Mediatel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.