Zavrieť

Porady

dátum na oznámení o skončení pracovného pomeru

Je podstatné, aký dátum vystavenia napíšem na skončenie PP?


Napr. skončenie PP uzatvoreného na dobu určitú 31. 12. 2005 (tento dátum je dátumom skončenia PP) a dátum vystavenia skončenia dám až 02. 01. 2006, čo bol u nás prvý pracovný deň v tomto roku?


Niekedy mám halušky z dátumov vystavovania.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    ZuzanaP
    Je podstatné, aký dátum vystavenia napíšem na skončenie PP? Napr. skončenie PP uzatvoreného na dobu určitú 31. 12. 2005 (tento dátum je dátumom skončenia PP) a dátum vystavenia skončenia dám až 02. 01. 2006, čo bol u nás prvý pracovný deň v tomto roku?

    Niekedy mám halušky z dátumov vystavovania.
    Čo je to dátum "vystavenia skončenia PP"? Ak tým myslíš zápočet rokov, vyúčtovanie preddavkov na daň z príjmu ... , tak je to samozrejme v poriadku. Nemôžeš tieto doklady ani vystaviť skôr. Nemáš predsa urobenú poslednú výplatu napr.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    "vystavenie skončenia PP" je pravdepodobne oznámenie zamestnancovi o skončení PP, nie? ... ak je to oznámenie, tak by to malo byť pred dňom 31.12., ja osobne takéto skončenia vystavujem spravidla pár dní (3-4 dni) pred plánovaným skončením PP.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    STRELEC
    Čo je to dátum "vystavenia skončenia PP"? Ak tým myslíš zápočet rokov, vyúčtovanie preddavkov na daň z príjmu ... , tak je to samozrejme v poriadku. Nemôžeš tieto doklady ani vystaviť skôr. Nemáš predsa urobenú poslednú výplatu napr.
    Upresni prosím otázku - o čo sa vlastne jedná.

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Ja som tiež ukončovala jeden prac.pomer ku 31.12.2005. Dole bola ešte kolónka dátum a miesto. Tak som dala dátum 02.01.2006. Dobre, nie?

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    No to čo píše servis, to myslím, oznámila som mu skončenie pracovného pomeru formou listu ešte 20. decembra, mali sme dovolenky.

    Ide mi len o tie haluzné dátumy do koloniek miesto a dátum vystavenia.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    ZuzanaP
    No to čo píše servis, to myslím, oznámila som mu skončenie pracovného pomeru formou listu ešte 20. decembra, mali sme dovolenky.

    Ide mi len o tie haluzné dátumy do koloniek miesto a dátum vystavenia.
    Podstatné je, aby doklady, na základe ktorých končí PP boli vystavené pred ukončením PP (napr. výpoveď, oznámenie o ukončení PP na dobu určitú, dohoda o ukončení PP). Všetky ostatné potvrdenia, zápočtové listy, potvrdenia o príjme atď. je možné vystaviť aj s následným dátumom.

    dátum na oznámení o skončení pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.