Zavrieť

Porady

ako odist aby som neprišla o mesacnu mzdu?

ahojte.potrebujem surne radu.pracujem v jednej velkej firme,mam pásovu robotu.nebavi ma to a neznasam tie tri smeny.dostala som ponuku pracovat inde,ale od pondelka by som mala nastupit.som po skusobnej dobe.dnes som odovzdala sefovi zrusenie pracovnej zmluvy dohodou a on povedal ze mi to nepodpise.vraj mam dat vypoved s 2mesacnou vypovednou.da sa podla nejakeho zakona odist okamzitou vypovedou stym ze mi nemoze siahnut na plat?zdravotne dovody nemozem uviest,firma ma vlastneho doktora.prosim pomozte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    jedine dohoda alebo klasická výpoveď - môžeš aj odísť, ale to je signál pre budúceho zamestnávateľa, že to rovnako môžeš vyviesť aj jemu a to pouvažuje o tvojom prijatí. Skús sa dohodnúť aj s budúcim zamestnávateľom, ale nezabúdaj na to, že výpovedná lehota ti začne plynúť až od 1.5. takže nástup do nového zamestnania je reálny 1.7.

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (7)
    ladyrs, ivustek, rodina1, drobeceva, Chobot, miska24, 2009
    7

    ako odist aby som neprišla o mesacnu mzdu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.